Разход на гориво на ЮМЗ при балиране

• _
    Колеги накой може ли да ми каже,колко гори(оринтеровачно) ЮМЗ при балиране.\r\nБлагодаря предварително!!!!!
  • I
    Зъбите и трябва да са към зъбчатката на 3-та мисля беше, междо тях има дистанционна шайба, а тая издължената част трябва да е към зъбчатката за задна
  • I
    Сега като се загледах обърната е
  • N
    от дясно на ляво втората запчатка става въпрос за първа предавка
  • I
    Ами на пръв поглед така на място си е пакета. Какво те притеснява или какъв е проблема?
  • N
    някой можели да ми каже това подреждане да ли е правилно
  • K
    etoti tova e mtz 102 s dvigatel d 243 turbo i e sto konia s sorosna kotia mtz 80 kakto e i na bolgara
  • K
    razlikata e 4e edinia motor se vodi D 240 i raboti na 2200 oborota a drygia e D 245.5 i raboti na 1800 oborota i po tegli i s malko gaz a bolgarovia i s turbo da e triabvasi gaz 4e padnatli my oborotite i ymira osobeno az kato sam po bairite a 952 varvi i se ne opira pysto i s malko gaz probvai valentine ka4imo takv dvigatel skorostite imat zapas ot mo6nost rysnacite imat mtz 102 s s6tite skorosti i dvigatel 100 k.s.
  • W
    не помня колко беше опашката на болгара тя ако се намъкне в амбриажа или да имат разлика в мбриажите и кожусите [:slap:]
  • W
    не ме кефят болгара е с най много скорости можеш да ръчкаш на която си искаш пробвай и ше намразиш юмака нищо че е бетон на скорости и няма да ти изключи даже да се окопае в задницата и да загасва матора!
  • I
    Пробвай, а пък ако не стане ще си вземеш и скорости от беларус
  • W
    Викат че по-усилени били беларусовите заради турбото да не се чупят а нещо в ангренажа дали имат разлика щот май им дават различни режими на работа и на различни обороти??
  • N
    Матора май е един и същ освен турбото и гнп,за биелите не съм чул да имат разлика.
  • W
    или пък ако не става матора на кутията някой да знае каква е разликата между болгаровия и беларусовия матор освен в нафтовата помпа турбото и биелите???
  • V
    два дена разглабяне и три дена сглобяване аз и жената като между другото си оправяхме и животните и най важното на ЛИВАДАТА
  • I
    А пък ако тоя пакет със зъбчатки на междиния вал ако е хлабав на снимката от горния пост, не е нужно чак да се цепи трактора и с по малко разглабяне се затяга кайката му. Която се намира под пиньона

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

31 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

206 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

97 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

95 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

277 0