Образци на декларациите по чл. 69 и чл. 70 от ППЗСПЗЗ

• C
    Някой да е запознат с http://www.mzh.government.bg/MZH/bg/Aktualno/DocFermi.aspx и да ме светне по въпроса
  • N
    Да попълваш старата бланка.
  • D
    бланката на хартия пак старата ли е или просто разпечатвате тая новата електронна?
  • I
    Вчера към обяд декларациите ги пуснах на хартия за други носители и не споменаха. Както е писала по горе колешката ако ги поискат на дискета тогава ще им я правя
  • L
    И аз ги подадох на хартиен носител и то на 31.05. сутринта, не ми казаха, че трябва и на ел. носител, но очаквам да ми се обадят и да си го поискат в противен случай няма да го нося.
  • N
    Аз ги входирах на хартиен и магнитен носител.На магнитният носетел щели да се учат .
  • S
    az gi pusnach nachartien nositel v obschtinskata slujba ne mojacha da podkarat programata
  • D
    и още нещо да попитам,договорите които са изтекли 2010 или изтичат 2011 година трябва или не трябва да се пишат в декларацията,срока до 31 маи, амооите договори са под наем и се прподписват всяка година при положение че незнам кои ще отане и кои не как да му пиша имота?
  • C
    до 8.06 е срока ако си подал писменна декларация и да не ви излажа мисля че го удължиха за всички
  • D
    и какво ще стане ако не подадем тези декларации.вчера ходих в поземленна служба и никои не ми даде конкретен отговор,а и при мои въпрос имали много колеги подали декларации ми казаха че само питаме а никои не подава. а и за 3-4 дена едва ли някои ще успее аз поне не мога.пък е голяма измишльотина това,че аз на полето ли ще стоя или пред компа да пиша....
  • N
    До днес беше срока за декл.по чл.69 и чл.70 за 2011-2012г.
  • S
    на нас ни ги поискаха още с попълването на анкетните карти и са на хартиен носител,дали трябва отново да ги попълваме в тази програма
  • L
    Това е програма за декларациите по чл. 70 и 69, декларациите, който подаваме със имотите, който обработваме и имаме договори за наем и аренда ( чл. 70) и собственната земя ( чл. 69). Досега ги подавахме до 31.07.
  • L
    Товае програма за декларациите по чл. 70 и 69, декларациите, който подаваме със имотите, който обработваме и имаме договори за наем и аренда ( чл. 70) и собственната земя ( чл. 69). Досега ги подавахме до 31.07.
  • K
    Документи за промяна на ферма - Някой ще ме светне ли какво е това . По коя мярка е ?
  • L
    аз имам как точно запази файла, ако може стъпка по стъпка, че аз се мъча, мъча и не ми излиза като техния пример, и другия ми въпрос за всяко землище поотделно се подават нали, питам защото има точка в която се посочва ЕКАТТЕ -то на землището и се чудя всички землища на едно или всяко отделно, извинявам се, може въпроса да Ви се стори тъп ама цял ден с цифрички се занимавам и зациклих

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

212 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

292 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

142 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

285 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

702 0