Мнение за препарати за разсад зеле

• D
    Интересувам се някои знае ли с какво да напръскам разсада които е поникнал преди 20 дни ...\r\n\r\nБлагодаря ви
  • D
    Благодаря ти
  • T
    Следиш за поява на зелевата бълха срещу нея може да пръскаш с НурелеД-0-1мл/л/вода като прибавиш и прилепител към него добавяш и фунгицид за маната Ридомил,корсейт или нещо подобно Тези пръскания ги правиш на 10 дни Подхранваш разсада поне два пъти най добре с водоразтворими торове първа поливка с тор с повече фосфор,след това с 20-20-20-дозите и при двата случая се използва около 40-50 гр/на 10л вода като след това се прави промивка с чиста вода
  • D
    ако може подред да ми кажеш какво да направя аз сам посял семената сега поникнаха и не ми е ясно много сега какво трябва да направя...расада е ок .няма му нищо за сега е здрав,но би трябвало да се пръска с нещо
  • T
    колега сподели какво по точно те интересува фунгицид,инсектицид,хербицид има ли някакъв конкретен проблем

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта