НЕДОПУСТИМ СЛОЙ

• L
    Някой може ли да ми каже как обработваните от мен площи да излязат от този\\\"недопустим слой\\\"?\r\nЦяла зима подготвям нивите и сега когато ги посях отидох да очертавам и какво да видя..... всичките са в този слой.Сигурно защото не са работени от 15-20г и все пак сега са обработени.Някой ако има опит и може да помогне ще съм благодарен
  • B
    При очертаването тая година виждам че са ме снкционирали неправомерно и сега какво.Как е по правилно -да ги съдя или да се жалвам.
  • R
    Двойно Ники, двойно!!!
  • N
    Батка при друго землище съм резнат със 3000лв. там как ще ме компенсираш 2
  • R
    Перловец , само Ники ли ?! Ние с loser също имаме нужда от утеха !!! [:namigvane:] Loser, сега сериозно вече !: щом при тазсегашното очертаване имаш парцели в недопустимия слой от ОСЗ са длъжни да дойдат и да им направят теренна проверка - не от РА - ТИ - това си е съвсем друго!, а от ОСЗ , които данни трябва да изпратят в МЗХ - където да коригират допустимият слой. ...Но нещо много 'трябва' им се събира: така че , ако не са на ниво там - сръчквай ги периодично - докато им писне и дойдат...друго спасение брато - нееемаааааа...
  • N
    Батка при друго землище съм резнат със 3000лв. там как ще ме компенсираш 2
  • P
    Ако искаш, ела ми на гости да те компенсирам. Да не се измъчваш, ще те утеша, както и с каквото си избереш.
  • N
    Някакви си от гр.Разград определят недопустимия слой по карта или сателитни снимки.Заради отражението на сянката на 5-6 бодила по синура на масив от 210дка са ме резнали 3дка. Задължително трябва да ти проверят недопустимите масиви и тогава преценят недопустим или допустим за субсидии.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта