Колеги овцевъди насочете ме към порода овце за мляко най-вече .

• M
    Искам порода овце за мляко да взема след време може ли да ме насочите към такава .Благодаря ви предварително .
  • B
    Дъщеря на Фризиеца.
  • B
    Най добрите са за мляко Источно фризийците кръстоските виреят на всякъде.Във Германия е по влажен климата от нашия и тука много чистите не виреят.Хваща ги племонията.Ето ви един Чистопороден фризиец който пасе на 1700 метра над морското равнище. И една негова дъщеря кръстоска със местна овца.
  • I
    Май само Качаков(като усърден ученик) разбра какво исках са кажа с: "Теоретици, какво да ги правиш"!
  • I
    SNIMKI NQMAM KOLEGA AKO ISKA6 ZAPOVQDAI NA JIVO DA GI VIDI6,OSTANA EDNO M1JKO SHILE 67 KILA!
  • K
    Караджов я пусни някоя снимка на тия дамазлъци бе да оплакнем малко очите ,особено ми са любопитни тия чисти фрезийци за по 240 лв
  • I
    ot 50 kg nagore sa si4kite
  • L
    az iskam samo mashko za krastoski kolko kg ti e nai malkoto zashtoto tazi sedmica moje da idvam kam plovdiv iskam da opitam ne iskam da gi gledam chisti prati tel za vraska
  • I
    po 9 leva kiloto gi davam kolega ot 4 meseca nagore sa,no 6tom si ot smolqn kolega edva li 6te vireqt pri teb iskat toplo.
  • M
    Мирко,ако имаш достатъчно фураж си вземи черноглави или кръстоски с източнофризийските.В противен случай се насочи към местните овце.Със тях ще имаш най-малко проблеми.
  • S
    zdr ul du frans e mai za meso az shto imam taakivai davat dobar rademan za parva godina si vzeh kochle a inache edin komshia ima okolo 30 i agnetatat bez foraj davat po 50 50 rademan i sa kato (beton) nabiti az za mleko neznam mislq avasi nesam zapoznat
  • L
    prodavash li i kakva e cenata interesuvame edno mashko az sam ot smolyansko gsm 0879162600
  • I
    ve4e sa shileta golemi 4istokr1vni sa da
  • L
    zdr kolega imash li mashko agne ot sharoleto chistokravni li ti sa
  • I
    IZTO4NO FRIZIICI PO 2-2,5 LITRA NA DEN DAVAT.PO 240 LEVA GI PLATIH SEGA 6TE IM T1RSQ KOCHLE.V NA6IQ KRAI E TOPLO SI4KO SE KLIMATIZIRA IMAM MUTON SHAROLE I UL DU FRANS 6TOM TE VEREQT.
  • M
    Я да чуем дълбоко-научния ти практичен съвет.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Агнета 2020

Питайте управниците ни тази година като нямаше внос на агнешко стигнаха ли родните агнета...

165 0

Агнешки кожи

Колеги някой знае ли къде купуват агнешки кожи и ако някой купува да се свърже с мен 08763...

178 0

Овце без мляко

Здравейте, колеги имам следния проблем Овцата се агни има направен съд ,но няма никакво...

294 0

1 био ЖЕ

Агри.БГ: Здравейте, Няма промени в пресмятането (поне към момента не са упоменати). Съгласно § 2з...

127 1

Българска порода за месо

Здравейте фермери пиша ви защото имам един въпрос на който не мога да си дам отговор а и...

457 0