Съвет за транспортна техника

• S
    Здравейте на всички, гледам е тук има всякакви хора и мисля че ще ми помогнете. \r\nИмам малко лозови насаждения, които не обработвам със собствена техника, но вече ми е наложащо да си взема поне някакво средство за транспорт на товари - някакво камионче, казвам камионче защото съм се спрял на Ifa Multicar, трябва да е малко за да влиза помежду редовете дори и на лозите и да маневрира лесно, и най-вероятно ще е самосвал. \r\nНе са много бързи, а на мен не ми и трябва, но пък носят до 2,5т полезен товар (зависи от двигателя разбира се). цената варира от 2 до 3 хил. лева, и се управлява с кат. В, което мен ме устройва.\r\nТъй като по моя край има по песъчливи почви се надявам да се справи с черните пътища \r\nАко някой има наблюдения по тази машинка или по друга, в полеви условия, моля да сподели.\r\nСъщо и подръжката цените на части и консумативи.
  • D
    Колега Мултикара хубава работа ще ти върщи,само дето са бавни до 50км/ч като е натоварено и зимата трудно палят,иначе са здрави и издръжливи.
  • S
    До 3.5т дори и след нова година не ти трябва лиценз.За мултикара--карали сме 2 волги с такива мотори и сме били доволни.При положение че всичко е наред;гнп;дюзи;подгревни свещи;компресия;стартер--нямаш ядове дори и през зимата.Ако нети работи една подгревна свещ и работата утича.Стартер от ГАЗ 53дизел след малко преиустроиства става перфектен--той е по як от мултикаровия.Има много неща за казване но ако имаш интерес от нещо конкретно пиши.
  • S
    мерси, ама ти казваш че те влизат за товарните, това въпреки че е камион си е лекотоварен и мисля че няма да го засегне. аз се интересувам за практичната част
  • I
    в края на годината влизат лицензите за товарните автомобили не съм компетентен затова те съветвам да проучиш как стоят нещата

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Газ 53

Иван Митов: Регистрация за газ 53

249 1

Регистриране на лека кола като земеделски автомобил

cihancihan5851: Здр.колеги и весели празници,тази тема и мен ме касае,защото съм по ДДС и не мога да отчет...

2737 8

Регистрация на ремарке - има ли промени?

Здравейте Колеги!Иска да попитам някой регистрирвал ли е скоро ремарке?Може ли да се регис...

2558 0

Направи си сам -кран за биг бег

throatvr: Здравей, ние направихме такова кранче още 1991година, когато купихме първия Болгар. Става...

16644 12