Съвети за капково напояване

• P
    Interisuvan se ot vnositeli na sistemi za kapkovo napoiavane . i potopiemi pompi
  • аз се печа на същия огън, направих сондаж който ми излезе 3 пъти по-скъпо от очакваното мислех че има помпи но се оказа,че не е така или няма това което търся или се предлага на космическа цена единствено фирмата с маркучите за сега е точна.така,че се запаси с търпение и си приготви много пари.
  • moga da osigoria razli4ni vidove pompi za vsi4ki metri ikubizi.visoko ka4estvo igaranzia.vnos ot grecia
  • Пуснах едно търсене в гугъл и излязоха страшно много фирми, това е примерен линк http://irrigation.hit.bg/ има и много други.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Подмярка covid 1

petrov: Какво за втория прием? Мина и замина......преводи по сметките нямя!

116 1

Напукване на черешите

За поредна година овощарство се оказва пагубно за хората занимаващи се с него. Аз отглежда...

87 0

Съвет от опитни специалисти

Здравейте , искам съвет , понеже съм млад и зелен . Имам стара круша на около 50 години ,...

50 0

Гъсеница в почвата при лешниците

Здравей, колега: Не съм нов, от 6 години се занимавам с лешници и то доста сериозно, попадал съм на тази га...

117 1

съвет за млад фермер

Здравейте на всички ! Аз съм на 20 години и имам желание да навляза в земеделието ,проблем...

135 0