Агрегат за доене на овце

• C
    nqkoi zane li dali mogat balgarskite porodi ovce na agregat ima li agregat za ovce
  • F
    колега аз доя със агрегат козите но чашките стават и за овце чашките са метални и издаржат повече от пласмасовите, но са по скъпички!
  • M
    Не зная какво визираш под български породи овце-допускам в това число влизат и примитивни породи и отродия,които е тъпо да се доят изобщо,но ще ти кажа,че е възможно при подходящи вимета овцете да се доят машинно.Има агрегати и цели доилни зали за доене на овце.Наскоро Института по животновъдни науки показа на практика.Редица стопани също доят с агрегат.Аз доя само козите машинно.Овцете ми макар да имат и мляко за сега не са подбирани по вимета пригодни за машинно доене и се доят на ръка.В с.Клокотница могат да ти предложат подходящо решение,стига да има какво да доиш.Успех!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Агнета 2020

Питайте управниците ни тази година като нямаше внос на агнешко стигнаха ли родните агнета...

163 0

Агнешки кожи

Колеги някой знае ли къде купуват агнешки кожи и ако някой купува да се свърже с мен 08763...

176 0

Овце без мляко

Здравейте, колеги имам следния проблем Овцата се агни има направен съд ,но няма никакво...

292 0

1 био ЖЕ

Агри.БГ: Здравейте, Няма промени в пресмятането (поне към момента не са упоменати). Съгласно § 2з...

126 1

Българска порода за месо

Здравейте фермери пиша ви защото имам един въпрос на който не мога да си дам отговор а и...

455 0