Колеги имам питане към вас ???

• _
    Проблем ли ще е ако тегля с ЮМЗ-то сламопреса Джон Деар или Клаас,коя колко оборота и трябват и с колко върти ЮМЗ-то.\r\nБлагодаря предварително
  • D
    на Качаков и Станислав,а сега да си хапваме от агнето.
  • _
    Колега,Линбул не смятам скоро да сменям трактора.Ще правя около 5хил.бали сено и слама годишно за ремарке отзаде не смятам да закачам, защото смятам ,че ще стане мн тежко.Конкретно съм се спрял на Джон Деар или на Клаас Маркант 50 идната седмица ще купувам. Благодаря
  • L
    Колега "_Farmer_" Коя кола харчи повече, Опел или Фолскваген? Така ти звучат въпросите. Ако искаш да правиш грамотен избор, търси конкретни модели бе човек. Според мен ЮМЗ няма достатъчно мощност за агрегиране на по-висока плътност на балите. А плътността си е въпрос и на модел, и на настройка, и на чалъм при балирането. Същото се отнася и за масата на балирачката - има и тежки модели, има и по-леки. Мислиш ли да теглиш ремарке с балирането? Колко декара ще балираш на година? Скоро ли мислиш да сменяш трактора?
  • K
    няма да коментирам мнението на Данчев но ще ти отговоря на въпроса ,всички преси се въртят на 540 оборота изключение прави върха на технологиите наречен форшрит той си иска по книга 1000 оборота говоря за 453,454 ,има вариант 454В с оригинален редуктор на 540 оборота но аз лично не съм виждал такава преса,
  • _
    Мерси градски това исках да чуя. Благодаря на всички
  • D
    Колега, не се притеснявай,ЮМЗ без проблем ще балира с каквато и да е балопреса.
  • _
    Качаков,знам какво пише в предната ми тема там няма яснота за Клаас сламопреса дали става да се дърпа от ЮМЗ без проблем.А ти твоето Джони като го дърпаш с ЮМЗ-то имаш ли някакъв редуктор или нещо пригодено и имал ли си проблеми с това. Благодаря ти за помощта
  • K
    колега фармер ако четеше и помнеше отговорите от предишната ти тема нямаше нужда да пускаш тази тема ,Ники не знам дали си карал форшрит на 540 оборота с ЮМЗ но аз съм карал и при по сериозна маса ставаше [lud] [cry]
  • N
    Аз като знам че юмз -то има само 540об/вом май нямаш голям избор за оборотите.ЮМЗ се справя отлично със форшрит на 540об. мисля че няма да имаш проблем със по лека преса като тия дето си изброил .

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Проблем с Джон Диър 342А

Здравейте, имаме проблем със сламопреса Джон Диър 342А, буксува шнека на подбирача. Натегн...

75 0

Каталог за Claas Markant 60

Здравейте, трябва ми каталог на резервните части за сламопреса Клас Маркант 60. Ако някой...

79 0

Специализирани сервизи

Не използвайте така наречения оторизиран сервиз Аделина 1016 ЕООД. На 12.05, около 11 часа...

126 0

Дълги бали от John Deere 342A

иво: колега би трябвало да е от врътката за размера на балите.ако ти са износени зъбчетата и ка...

246 1