Ще участватели в нови проетсти, ако има такива?

• T
    Днес чета тук във Фермер.[:flag:] - http://fermer.bg/news/193/1/naz--zyrnoproizvoditelite-otnovo-sme-v-stachna-gotovnost-zaradi-lyjite-na-mzh.html , че от Асоциацията на зърнопроизводителите се канят за нови протести, ако [:gun:] до края на месеца не платят парите. Ще има ли нов протест според вас? [:flag:]
  • Всички протести имат смисъл.Аз лично не забелязах министърЦветанов и сие дда се впечатлили.Какво означава,че субсидия за животновъдите ще има най-рано през декември т.г.Сега поголовно унищожават животновъдствот,след 6 месеца ще започнат да унищожават зърнопроизводителите. [:tractor:] [:slap:]
  • A
    много ниса вяли протестите трябва да направим по сериозна организация
  • G
    Dosega ne sam propuskal nito edin protest v sliven dori stignah do Sofiq s TM190, i ako se naloji otnovo 6te povtorq.problema e oba4e 4e mnogo malko hora izlizat na protesti vse o6te. [:flag:]
  • L
    smiatam da se namesia aktivno [:gun:]
  • davaite da se vdignem i da blokirame stranata tezi izmamnici trqbva da gi lin4yvame.blokaj na stranata do dypka i boi za tezi negodnici ot pravitelstvoto
  • mai wi e bezrazli4no
  • [:talk:] [:dance:] това са те а това ние [:tractor:] бива ли така нищо не спазват трябва да се борим [:gun:] заради децата ни! [:duel:] [:gun:]
  • ДА [:big:]
  • A
    ще протестираме няма начин
  • ще стачкуваме но не пред телевизорите и компюутрите а пред парламента ще фалираме мляко 40 ст.не се издържа
  • P
    Вижте ГЪРЦИТЕ и РУМЪНЦИТЕ ПРОТЕСТИРАХА и си постигат своето, а ние сме обикновени Гашници, дупеподавачи...
  • OK [:big:] ще участваме [:flag:] на11 март 12 ч
  • S
    az schte uchastvam kategorichno , no kervana si varvi i kuchetata si laiat!!!
  • R
    Не. Категорично . Протестите обслужват интересите на малка група нагаждачи , които даже в основната си част не участвуват в тях .
  • отчаянието на много зем.производители е в това,че не са получили собсидиите,и плащане по проектите-но в земеделието за добри добиви и рентабилнос агро-технологията сроковете трябва да се спазват.ТРЯБВА ДА СЕ СПАЗВАТ И ОБЕШАНИТЕ ОТ МИНИСТЕРСТВОТО СРОКОВЕ. иначе [:tractor:] друго не ни остава [:big:]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Картофи

Здравейте ,искам да попитам дали знаете изкупвачи на картофи. Картофите са планински и са...

107 0

Проблем с доматите

Имам проблем с доматите Ако някой се е сблъсквал с такъв проблем моля коментирайте

286 0

Технология за отглеждане на зеле сорт Marloo F1

Здравейте колеги, някой може ли да сподели технология за отглеждане на зеле. Сорта е Mar...

103 0

Отглеждане на брюква

Здравейте.Отглеждам чрез разсад на повдигната леха жълта ряпа-брюква. За да я предпазя от...

69 0

Субсидии...

Здравейте, земеделски производител съм от 2 години ,отглеждам зеленчуци в оранжерии и имам...

129 0