пшеница-цена и състояние на посевите

• F
    Колеги,искам да попитам как са при Вас посевите от пшеница...какви добиви и цени очаквате също ще бъде полезно на аудиторията...
  • F
    Чуват се цени на зелено около 300- 350лв/тон, но то пък от друга страна и миналата година се чуваха такива цени, но по жътва стартира на 200лв/тон...за рапицата се чува цена от 1лев. Дано годината да е добра и да може да се прибере реколтата...ако има и такива цени...супер. Успех на всички колеги
  • K
    "11 Януари 2009" Вече сме 2011 ! Гълфстрийм си е наред ! Отказаха се от пропагандата за спирането му (Така и не се разбра кой я измисли тая глупост със спирането) ! И тоя дето я е писал тая статия е гледал много филми ! И сега по темата в Хасковско засега посевите са добре ! Бива и малко да повали защото очакваме изкласяване а досега само ни пръска
  • I
    Колеги, добре, че е надеждата и оптимизма. Иначе много хора изобщо нямаше да се захванат със земеделие. Всеки ще вземе толкова за колкото са ме стигнали силите и колкото Господ му е позволил. Нататък е ясна - надеждата продължава със следващата реколта, а добрите добиви винаги предстоят.
  • N
    Радостното е че и мелниците тръгнаха и сключват сделки на зелено на 300-320 към 03 05 2011г.
  • P
    Айде, още малко и юга ще вземе да стане житницата на България. Добруджата - ряпа да яде.
  • V
    http://garmish.log.bg/article.php?article_id=18420 Дали според този мрачен сценарий ще има земеделие ?Не Ви ли прилича описаната пролет на първата година, на сегашната пролет ?
  • K
    някой ако ми каже как да искарам по 700 кг ще му давам по 100 кг . аз повече от 690 средно не съм жънал
  • V
    в търговищко изостават, цвета им е добър, да се надяваме,че ще наваксат другата седмица с хубавото време.друга година за 6-ти май са до коляно тази година са една педя!
  • T
    браво Мимо ти ме уби .може и от 2 дк да е добива. Я кажи какви са ти кученцата
  • M
    какви са тия добиви бре колега от 700кг. [:slap:] ,ама от два декара ли са
  • T
    в ловешко за сега варвят добре,до жатва даи боже да са такива а за цена нямам идея надявам се да не е под 0,30 ст.успех на всички
  • T
    Ами май няма да паднем под 700кг на декар. Цената ще е обаче около .35лв, така че пак ще сме добре!!!
  • P
    в бургаско посевите са си в завидно състояние, но до жътва има много време, иначе при нормални обстоятелства през май и юни ,се чакат 400-450 кг/дка
  • P
    От какъв сорт пшеница ще да е този добив от 700 кг, колега? При нас само австрийските сортове дават толкова.
  • M
    към 700 кила от декар пшеница чакам от декар,но дали ще дойде.на цени от 0,30 -0,40 евро чул ма господ

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

235 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

371 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

984 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1608 2