Колко метра брана ми трябва за ЮМЗ

• D
    kolegi kolko metra e nai podhodqshtata diskova brana za umz 6l 65 konski sili
  • D
    mersi mnogo za informaciqta
  • D
    mersi mnogo za informaciqta
  • L
    Ако можеш да си намериш 2,60м е най-добре направо лети ЮМЗто.Ако откриеш повече от 1 пиши ми в лични ще заменя моята ,която е 3.20м.Късмет.
  • G
    За чернозем говоря,колеги!
  • D
    Колега, ако при вас почвата е песачлива или глинеста,нямаш проблем със 3,20м да я караш с ЮМЗ,но ако е чернозем със 2,40м.
  • B
    tuka pri nas po4vata e samsem druga ot pri vas pri nas pove4eto d1rpat 2.20-2.40m i nqmat problemi
  • G
    Зависи как е ЮМЗ-то! С моето,вече трета година пердаша с 3.20 брана и си я дърпа на втора без грижа! Не обработвам много декари,но(да е глух дявола) нямам проблем!
  • I
    С прикачна 2,40 м захват няма да имаш проблем
  • B
    zdr kolega imam edin priqtel ima s16tiq traktor kato tvoq i ima brana2.40 na RALOMEKS i nqma problemi
  • M
    от 240 до 260 е най подходяща.Аз със същото ЮМЗ тегля 3,20 - и душата му излиза,но лятото ще я намалям

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта