Субсидиите до къде стигнаха

• N
    Има ли още без субсидии?
  • M
    Колеги, днес имаме НД, сега ще чакаме след 20-ти да разглеждат възраженията и да си получим и орязаното, което ни взеха неправомерно...., но дали ще стане и Господ не знае.....
  • V
    не си само ти дето нямаш НД,има и други като теб.на мен ми казаха,че ако имаш задължения към НАП ще си ги удържат и остатъка ще си получим-но за сега няма нищо.някой знаели нещо такова?
  • N
    КОЛЕГИ, СДМИНИСТРАТИВЕН СЪД МИ ОТМЕНИ ИЗПЪЛНЕНИЕТО НА АКТА. ОБЖАЛВАЙТЕ.... УСПЕХ НА ВСИЧКИ
  • V
    Има и още как.И аз съм на това положение.Ако има някво решение ми пишете.и аз нямам още НД ,нямам и акт-(за какво не знам).Казаха ми че, който има задължения към НАП ще ги удържат а остатъка ще го внесат.но няма нищо за сега!
  • M
    Мерцедес, и ние сме като теб, посъветваха ме от ДФ да занеса удостоверение по чл. 87, демек че не дължа нищо на нашата държава, защото щом не сме получили Национални доплащания, значи няма информация от НАП за нас в ДФЗ /няма информация), а не чакаме 200лв., а малко над 100хил./.Аз занесох такова на 29.04.2011г и сега чакам до 15.05 да ги получим, ама то 15.05 е неделя, така че 16-17 се надявам да получим, ако ли не незнам какво ще правим.....
  • N
    Има много като Вас колега. Животновъдите готвят стачка за 11.05.2011, има много без субсидия, все покрай този недопустим слой и за нясноти от информация от НАП, да ги подкрепим... ДФЗ май няма парици и смо си търсят оправдания..
  • M
    Добре колеги дотук нищо не разбрах има ли още такива като мен.Нямам акт нямам застъпвания няма ме в списъците на НАП и все още нямам национални доплащания.Не знам каде да ходя и кого да питам.Даите съвет. [:slap:]
  • Y
    Това за сажеление е живата истина
  • A
  • G
  • N
    Многа благодарим "Колега".., но тези приказки са ни ги разказвали. Новия Директор и колегите му, Зам. Директори на ДФЗ, още не знаят в кои свят живеят....В другите европейски държави парите са дадени още декември месец, миналата година, този краен срок- до края на юни са си го лепнали нашите "мили" ръководители. Вътре във фонда няма никаква комуникация, както и между фонда и МЗХ, та какво остава между ДФЗ и НАП, ми да ги бяха поискали удостоверенията за липса на задължения, а не сега да се измилят причини за НЕПЛАЩАНЕ. Явно сте един от служителите в тези институций, какво ще кажете по въпроса, че кампанията по подаване на заявления вече е към края, а те онзи ден на 03.05.2011 още си публикуват формулярите Приложение по АЕП? Как ще коментирате, че в таблицата на заявлението автоматично излиза, че кандидатстваш за ПЪРВА ПО РЕД година? Как ще коментирате, че бенефициент няма задължения към НАП, не е в списъка за 2009, НО НЯМА И СУБСИДИЯ? И В КРАЙНА СМЕТКА, АЗ РАБОТЯ ЗЕМИ И В ИТАЛИЯ И ГЪЦИЯ, НО СУБСИДИЙТЕ ТАМ СА НИ ПЛАТЕНИ 13.12.2010 И НА 21.12.2010, А АЕП 80% ДЕКЕМВРИ 2010, ДРУГАТА ЧАСТ ЯНУАРИ 2011, КОЕТО МОЖЕТЕ ДА ВИДИТЕ НА WEP SUSIDIO, с приложен списък на бенефициентите, та да има прозрачност. А в нашата мила татковина, всеки приказва, но никой не вади на показ черно на бяло, кой получил, кой не получил и защо????? Сърдечни поздрави и пожелания още малко да си поживеете в измисления свят, така сигурно поне мъничко ще сте по-щастлив.
  • N
    Ако над 20% са в недопустим слой,дължиш въстановяване на ЦЯЛАТА СУБСИДИЯ.
  • R
    http://fermer.bg/26383-Do-20-maj-ste-se-priemat-vazrazheniya-po-direktnite-plastaniya-na-plost- Подай възражение /свободен текст/ до министъра на земеделието и храните за корекция на слоя на допустимост , като в него посочиш номера на БЗС, който ти е извън слоя.
  • N
    ТОВА НЕ МОЖЕ ДА Е ВЯРНО ЗА ДА ТИ ОТРЕЖАТ ВСИЧКИТЕ ПАРИ ТРЯБВА ПОНЕ ПОЛОВИНАТА ОТ ЗАЯВЕНИТЕ ДКАРИ ДА СА ТИ НЕДОПУСТИМИ ПОДАЙ ЖАЛБА ДО МИНИСТЪРА НА МЗХ
  • I
    Zdraveyte kolegi dneska se svirzah slu4ayno s PA za da popitam kakvo stava sis subsidiite za meri i pasi6ta,kazaha mi 4e ot 181 dk 16dk popadat v nedopostim sloy za podpomagane i mi rejat vsi4kite. dayte sivet kakvo da napravq

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

40 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

162 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

238 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

107 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

187 1