Съвет при избор на трактор

• I
    здравейте,\r\n\r\nмоля за съвет:\r\nискам да си купя трактор втора употреба.\r\n\r\nбихте ли ми препоръчали нещо: 4wd, 20hp - 25hp за около 7000 лева, ако има?\r\n\r\nблагодаря!
  • M
    ще бягаш с него из нивата [:slap:] [banan-kufee] друс друс вземиси нешто хубаво ТК-80 Болгар
  • D
    Не само ще скача от буца на буца,а танцува с плуга на място.
  • A
    т25 не взимай цалден ще скачаш от буца на буца и като погледнеш нищо неси свършил тк80 или юмз
  • I
    kolega vzemisi edno юmz i 6te se radi6.
  • M
    [:slap:] Колега за толкоз пари шеси земеш цяло ЮМЗ-та даже и две.Несе занимаваи с разни Владимировци,това толкова много друса ,че и ченетата шети испаднат.Изборът си е твой и успех
  • _
    Наи-добрия съвет,които аз мога да ти дам е да си вземеш Владимирец т25. Първо са икономични,второ лесна и евтина потдръшка,части бол. Моя е Т25А и е мисля 31к.с. Тракторите от този тип варвят около 4-5000 лв + инвентар.В моето село за последните 2г. станаха кам 25бр. без грешка са машините.
  • I
    благодаря! много полезен отговор.
  • D
    влез в tractor.bg или mobile.bg и си избери,има поне десет фирми които предлагат малогабаритни трактори от 12 до 30hp с цени от 3000 лв. нагоре,успех

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Мнение за трактор Deuts Fahr 5080d

Правя тази публикация с цел помощ... Един колега от моя край ще взима нов трактор и иска...

30 0

Беларус ЮМЗ-6КМ

solun1: Ползвал съм акумулатори на МОНБАТ 12в/180а и пусков ток над 1200а - на ЮМЗ и на МТЗ82. Зим...

206 2

Беларус 921

Здравейте колеги.Имам въпрос за беларус 921-лозарски на старо,който се продава и имам инте...

96 0

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

95 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

277 0