репица и репично масло за италия

• M
    ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ.\r\n\r\nНе съм от бранша, никога не съм била и се извинявам ако въпросите ми ви се сторят глупави.\r\n\r\nБългарка съм но живея в Италия и съм съдружник в един частен синдакат.\r\n\r\nПо молба на наши клиенти се опитвам да се сдобия с инфо за цената на рапицата и рапичното масло в бг и евентуални бизнес контакти за закупуване и износ за Италия.\r\nИнтереса е сериозен, естествено всичко останало е на договатяне...\r\n\r\nНякой иска ли да ми помогне...
  • G
    Ще ти се
  • О..де да беше евро..уви левове са!
  • G
    Maxim 450 EUR имаш в предвид нали? ДА не би госпожата да си помисли че е лева
  • M
    Даите e-mail за конкретна оферта hm_ood@mail.bg
  • Драга Мария! Цената на рапицата тази година ще бъде около 450+ в Бг. Предайте на вашите познати,че няма как да купят рапица от тук,заради голямото разтояние и износ се прави само по вода,най-вече по Дунав. Остава им варианта да купуват рапично масло,но трябва да се обърнете към местните рафинерии за оферти.
  • F
    Привет, ако ми изпратите писмо за намерение за определено количество, ще попитам тук - там. Мисля че от Африка и Азия ще излезе по на сметка.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта