Закупуване на трактор - мнения

• M
    Предстои ми закупуваме на трактор около 300-350 к.с. Моля за мнения към кои марки да се насоча. Интересува ме и сервизната база на какво ниво е.
  • Така..и каде ще го ремонтираш тоз Фенд???То и Джон Дйър трудно ги ремонтират б БГ ама,пак по има хора дето могат!А тоз Фенд да ме извиняваш е само за Германия,не е за нас!И така относно трактора 300-330кс,според експертите това е Джон Дйър 8430,след 2005 година!Никакви Массей,Ню Холанди идруги смешки!Влезте в немски,английски,американски сайтове и ще видите кой е най добрия и най продаван трактор!
  • F
    Fendt-930vario 936 vario pak stava tova e traktora az imam Fendt i sum mn mn mn o4arovan ot rabotata i ot mo6nosta koqto ima za men markata e edna i tova e Fendt
  • G
    а аз съм за John Deer
  • M
    Fendt-936
  • D
    Вземай си CASE MAGNUM 335.С пълна мощнос е 368кс.Работя на такъв без проблем.За 6 месеца е натоварен 1230моточаса без авария,само масла смениха и филтри.С подръжката се занимават РИМЕКС.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта