Разораване на слънчогледа - Singenta, Clearfild?

• S
    kolegi v na6iq krai zapo4naha da razoravat slan4ogleda i to samo kliarfilt NEOMA NA SINJENTA mai ima razpad
  • D
    ти много кусури взе да изкарващ.отиди и го погледни след 10 дена
  • S
    kolega kato gledam i mnogo 4erupki ima ot van
  • D
    беше мн студено и затова се бави.ще се нареди,моят е на 24 март сят и сега чак взеха да се оформят редчета
  • S
    kolegi mai ima praoblem s slan4ogleda sql samgo nq 1 april v4era gledam ima tuk tam izniknal ima i blokove vaob6te ne izniknal mai 6te se razorava
  • D
    утре обещавам да снимам моята неома,днес ходих да я гледам и се е наредила всичката.
  • K
    Стамене ако наистина си от Хасковско ще ми е интересно да ми кажеш къде се разорават слънчогледи ! Приложената снимка е от днес , хибрида е Мелдими
  • S
    v na6iq krai dosta hora si razoraha slan4ogleda
  • N
    Щом иде отдолу няма начин да не дойде .
  • V
    LG. по цял ден ровя, аз да не съм агроном да гледам от УАЗ-ката иде отдолу ама.....нещо май не е всичко което посях
  • K
    Как да изникне,като земята е студена.
  • D
    е аз преди месец и моя чак сега започна да се нарежда-малдими.обаче незнам дали така ми се струва LG-то излезе по бързо от синжента.или времето се позатопли.и ти рови ли на нивата или го гледа от колата че не е излезнало
  • N
    Твоя слънчоглед на коя фирма е?
  • V
    днес стават 24дни от както съм сял и още не е поникнал!
  • K
    Аз имам Мелдими на синджента пак е клиърфийлд и вече почва да кръстосва листата
  • I
    Имено некоректни търговци от там идва цялата работа. Като ти се провали реколтата и всеки казва от тая фирма производител няма да взема повече семена било то Синджента, Пионер или някоя друга

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Слънчоглед реколда 2020

olio: Вече удари, а и нагореееее. Кога ще бъде пика не се знае. Борсите се надскачат, а търговци...

725 2

Изсъхване на слънчоглед

Крум Тенев: https://www.youtube.com/watch?v=B4LAJDx6TSI

273 2

Цена на слънчогледа 2019, добиви ?

georgievis: добиви около 300кг цени Силистра 550лв.

5491 14

Слънчоглед 2019 цени и добиви

Тодор Тодоров: Какво става колеги? Ще прадаваме ли, и на каква цена? Всички ли чакат повишаване н цената?...

1596 2

Цена на слънчогледовото олио

: рафинирано наливно слънчогледово олио 1380 + ДДС лв./т. тел. 0888321760

1342 4