Какво Стана Последно С Този Допустим слой

• Z
    Колеги ... последно какво става, ще има ли пари за нас, които имаме земи извън този слой, но сме ги обработили и са в добро състояние :х
  • Последно променен на Четвъртък, 27 Май 2010 18:52 До (наименование на учреждението, от което искате информация) (име на града, ако е териториално подразделение) ЗАЯВЛЕНИЕ ЗА ДОСТЪП ДО ИНФОРМАЦИЯ От (трите ви имена или наименование на ЮЛ, от чието име подавате заявлението) .....................................................(адрес: улица и номер, номер на блока, град) ......................(ако желаете, можете да посочите телефонен номер за връзка) Уважаема/и госпожо/господине/господа, На основание Закона за достъп до обществена информация желая да ми бъде предоставена наличната информация относно .................…………………....... На основание Закона за достъп до обществена информация желая да ми бъдат предоставени следните документи: 1. ........................................... 2. ........................................... 3. ........................................... Желая да получа исканата от мен информация в следната форма: - преглед на информацията - оригинал или копие; - устна справка; - копия на хартиен носител; - копия на технически носител. Дата: ............. Подпис: ..................
  • R
    Лесно , Жоре! Лесно се обжалват безумията им! Просто го изпрати в ЕК - там би трябвало да съществува документирано и твоето "прегрешение".. Така че , ще получиш отговор. А на тези тук - им го обжалвай , за да не изпуснеш срока - точно по същия начин - напиши само - "Отхвърлям и не приемам санкцията Ви!" А когато ти поискат документи с които да докажеш - нека да ти документират и уточнят' т е' "нарушението" ти , за да можеш да им представиш необходимите бумаги!! Наистина са тъпи и нагли - щом само това е текста - съответно и правната им обосновка в акта [:slap:]
  • S
    Жоро, ВМЕСТО ДА СЕ НЕРВИШ С НЕПРОБИВАЕМИ ТЪПИ ЧИНОВНИЦИ ,спретни ни една дружеска среща в твоя регион на колеги земеделци и ще видиш,как ще ти олекне!
  • G
    Днес ходих до ОД ДФЗ да си взема акта Просто не е истина - никаква обяснения просто пише след като 12.2010 (забележете декември 2010) МЗХ изпратило последниде дани се установили че неправомерно са ми платили 1400 национални и 3100 европейски - нито пише каква площ неправомерно съм очертал нито коя точно площ нищо никакво обяснение просто една сума. Как да го обжалваш това нещо ???????
  • Общините нямат думата, всичко се прави в подразделения на МЗХ във Мраца, Разград и София. Там се очертава този допустим слой. Още по просто казано те слагат границите на физическите блокове. [:bee:] [:bee:]
  • колеги аз мисля че трябва и самите общини да си кажат думата защото по този начин те освен нас искат да кажат че и самите общини лъжат все пак мерите са общински и ние плащаме наем
  • До министъра, иначе от Областната служба не си мърдат и пръста. И то само за 6 парцела можеш да се жалваш!
  • Къде подадохте жалбите?
  • То,че народа има много проблеми за старата кампания поради чиновнически грешки с така наречения допустим слой е ясно. Лошото е ,че бозата става още по голяма с новото очертаване 2011. Сигурно има общини където вече всичко е разпределено и се работи,но при нас още има пущиняци за разширяване,които сме разработили след заснемането и сега като ги заявяваме излизат извън допустим слой. Подобни случаи сигурно ще са десетки хиляди в България. Как ще се справят с това чиновниците ,не ми е ясно.
  • Звездьо със слоя нищо не става стои си непроменен. Аз прежалих 36 дка и подадох новото заявление. А този които ги е орязъ хуят му да изсъхне а ако е тя путката и на стафида да стане, влага да не види! [:bee:]
  • и аз звънях но ми казват че нямам калкулация и затова нямам никакъв превод
  • да слоя е от тях правен и така ни изрезаха почти всички, колега но не се очаиваи. земаме мотиките и пред МЗХ ил и някъде по магисталите и така докат не проверят на място никакво махаане от там и така.
  • колега званях ме навсякъде и най накрая решиха да кажат на това урн каква е причината. иначе те поприхвърлят в МЗХ в ДФ земеделие абе кат топка, но вина за това имат само и единствен МЗХ то да знаеш колега, не търси проблема в РА
  • как разбрахте че сте във недопустимия слой
  • да подадахме жалби иискане да дойдат да видят на място но това едвали дали ще стане колеги за тях е по добре да останат парите в тях а не в земеделието. това не го ли разбирате

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

32 0

Фермер, оправете си сайта

proba: Fermer, пуснахте новината, но вижте какво сте написали: ""Навес не се изисква само за пас...

136 0

ФУ за ЗП

ciko: da sama si otgowori ,kogato e zakrito ili obosobeno mqsto se iziskva kasow aparat.mojesh b...

264 2

Какво прави БАБХ, под ръководството на Д. Илиев?

Zevs: Съществуват глупости, които е способен да изкаже само глупак, Подобно на това същество И...

368 1

Прекъсване и възобновяване на дейност и субсидии

proba: Питай министъра Порожанов на МЗХ. С тях комуникацията е жестоко ограничена. Не обичат да...

469 3