шап - няма такова нещо на живо!

• K
    колеги, всички станахме жертви на държавна диверсия за обезлюдяване на СТРАНДЖА баир! ето малко снимки от \\\"СЪРЦЕТО НА ШАПА\\\" дето се вземат най-строги мерки за ограничаването!!!!!!!!!\r\n\r\nдържавната политика на убиването на живота във СТРАНДЖА не е държавна - частни мераци дограбват странджа както и башибозук не е успял!!!!
  • niamam jivotni no sa4ystvam na stopanite ,na tiaxno miasto e mojel da bade vseki
  • D
    Тука е страшно избиха животните и не взимат никакви мерки по 5 пате взимат проби само си придават топката днеска Странджа утре Родопите докато изчистят всичко но на никой не му пука защото българина е игоист докато не мъ се случи и на него аз презувавам всички заинтерисожани да се сабирем и да исками сметка от нашти управляващи
  • жалко,много жалко..искрено им съчуствам на колегите от странджа.аз съм в съседна област и започвам наистина много да се притеснявам ...
  • да им еба путката майчина на цялото дфз и мзх
  • Държавната диверсия не е само за Странджа както сам каза мечката като играе у комшиите ще дойде и у нас моето мнение е че всичко си е постановка на тия дето ни управляват целенасочено убиване на животновъда слугинаж на интереси на високо ниво кой го е еня за за човечеца с 20-тина овчици или 100-тина крави той от тях богат не е станал ама не виси на гърба на държавата а от тук натам накъде безпътица просто не е истина да не говорим че е по TV-то им показаха пропусквателните пунктове че никакви ги няма сигурно щот са с работно време.Ами другите дето имат забрана за продаване на продукция какво да правят тя мечката с единия крак е при тях вече храната свършва а чиганите сновът и купуват нелегално като се мъчат и сцената да те излъжат и с кантара.Ами тоя недопустим слой дето го измислиха сега връщайте парите няма оправия зорлем ще ни откажат щото сме им приоритет.
  • K
    а тук е пътека от вар, която същия собственик е наръсил край овчарника си, за да спази минимални септични норми. в цялото село... дори в няколко села поред нямаше нито една изградена санитарна зона. обаче животни се трепят!!!!! и СТРАНДЖА е ЗАРАЗНА! защо, бе, доктор министъре и твоето евтино и тъпо крупие от БАБХ не изтребите и елените и сърните и всичкия жив ловен добитък, че да мирясате? или защото все някой жив човек от оня далечен и СВЕЩЕН за БЪЛГАРИТЕ баир ще ви види и ще ви потърси сметка!!! Защото е хубаво да се знае: през Калофер турците са слизали от конете, увивали са копитата с парцали, да не се чува, ама през Факия като минават - петалите са сваляли. (подковите, демек)
  • K
    там не вярват на докторите, които от 2 месеца ксърстосват СТРАНДЖА с едни и същи облекла, вземат кръв с една спринцовка, не спират да вървят камионите с дърва и каруците с железни отпадъци от границата.... вчера бях там. съблякох се, облякох се - ама граничните караха на 1ва с полусъединител, докато аз си вършех работата. .... Бог да пази тоз, който на СТРАНДЖАта ръка вади! Тази планина е преживяла и башибозук, и комунисти и демократи. И сегашните ветеринари ще преживее. В СТРАНДЖА евтини далавери не стават, а всички други отиват под земята! не заради хората: ЗАРАДИ ПЛАНИНАТА!

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Колко мляко дава една коза като ббм

От известно време мисля дали да не си купя малко кози да спра да работя за хората а да раб...

160 0

Кaкви сa цените нa млякото в моментa и кои облaсти?

Здрaвейте колеги, кaкви сa цените нa суровото мляко и в кои облaсти, зa Ямбол и окръгa ?

443 0

Окозване

Здравко: Препоръчвам ти на 3-ия ден да започнеш да й даваш по-малко храна от обичайното. Нека това...

180 1

Печели ли се от кози

Kolega!: Колега, моят съвет e бегай от козите. Не е просто стока да се гледат. Отглеждането е специ...

660 2

Моля за съвет

т: Не го прави, по добре проси в София, ще си по-добре, поне ще си на печалба. В момента в к...

796 2