Рапица - цена за реколта 2009 ?

• T
    Накой знае ли ориентировъчни цени за рапица нова реколта? Има слухове за 600лв, но не ги е потвърдил никой купувач.
  • В Русенско
  • Автор: kiko - анонимен Re: (16.07.2009 19:46) може ли някой да ме насочи кьм копувач на рапица имам около 120 тона Къде се намира рапицата? По принцип се интеесувам
  • [:dance:] [:tractor:] [:dance:]
  • G
    И аз я продадох - 480лв/т + ДДС
  • може ли някой да ме насочи кьм копувач на рапица имам около 120 тона
  • Аз продадох. Трябват свежи пари. Хем така ще задържа пшеницата до декември. Поне 500лв не е на загуба.
  • Колеги , какво мислите ? Ще се вдига ли цената или да продаваме сега?
  • Ние успяхме да я приберем навреме, но добивите са слаби. Едва 280кг/дка. Сушата си каза думата. Много цвят абортира, а чушките останаха малки.
  • Моята вече я ожънах но ми даде много малък добив в Ген.тошевско - 235кг/дка При вас как е?
  • V plevensko rapicata veche propada ot obilnite dujdove. Tova moje da vdigne cenite.
  • Да добавя, че рапицата е в Хасковски регион, 10км от Хасково.
  • Утре ще взема да пусна един анализ и ще ви кажа какви са показателите. За чистота гарантирам макс 2% примеси, влага не повече от 8, само не знам каква е маслеността.
  • купувам жито и ечемик 0878118085
  • www.agroborsa.free.bg търся 1000т рапица на 258 евро без ддс 0878118085
  • колега,ако наистина имаш 1000тона,кажи с какви показатели е и тогава ще говорим,но в русе такава е цената.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

229 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

980 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1606 2