Парички в сметката

• M
    Казаха,че днес ще има преводи. Моля ви които е получил нека пише в коя банка и кой град, за да знаем в кой райони ги пускат.
  • ni6to nyama da vidite tyfleci
  • Трябва да се сложи таван на субсидийте и тогава големите играчи няма да имат причини да влиаят на политиците които те са издигнали и спонсорирали да бавят пари за субсидий,да създават нови данъци ощетяващи най-бедните и слабите в бранша като целта е те да се откажат от поминакът си и да освободят нови територии за тях.А от векове политиката се определя чрез финикийски знаци и поради тази причина малките играчи са обречени.
  • Тия от ГЕРБ също им превеждат парите,а ние дето несме ще чакаме,но гласувахме за тях сега ни работят.Така ни се пада като им повярвахме.Предизборната им кампания бе,,ЗА НАЗ ЗЕМЕДЕЛЦИТЕ СА ПРИОРИТЕТ"да ама не.
  • Взеха тия от НАЗ дето подписаха споразумението,а тези от ГЕРБ ще си го получат на изборите.
  • ei hui bezpodoben danuci ne dulja nisto ne dulja na durjavata zastupvania njamam ! imam da vzimam blizo 4etvurt milion leva ot taia shibana durjava pari koito mi se polagat zastoto si rabotia suvestno zemiata! parite njama da gi dam nito za nov djip nito za kushta na moreto... imam 3 kredita... torovete ne sum si platil oste... natoril sum kolkoto da se kaje 4e sum... dulja za semena i za gorivo... kvo da pravia? ne te e sram da govorish ... taka ! iavno GERBADJIITE ste si platili samo na vashte si hora takiva kato tebe deto drazniat posle horata deto stradat ! mrusnik
  • парите ги приведоха още на 10.03 и вече ги вложихме в семена.не търсете вината в управляващите а си платете дължимото и спрете с това ГЕРБ че ще се варнат комунистите тогава ще го.....
  • kolegi ne mislite li,4e zapo4vat pak da ni mqtat,nali shte imahe pari na 18 sega pak 20 ,a utre koi znae kakvo shte izmislqt-SKAPANA DARJAVA
  • Пари на кукуво лято [bi4] [bi4] [bi4] [bi4] [bi4]
  • Kolegi,Bog da ni e na pomo6t.DFZ za golqmo sajelenie ne im pyka za nas [angry]
  • няма приятел и ако не стегнем коланите няма да има никога, вервай ми
  • nqma li nqkoi da se poxvali s prevodi
  • sega se obajdax v dfz i mi kazaxa,4e prevodi nai-rono sled 15 dni
  • Без стачка няма да стане, но без Асоциации и посредници. Радослав и Ивайло отдавна са на заплата в МЗХ а вече може и на друго място.Да организираме група във Фейсбук и да действаме.Защото министъра е сложен на точката на дузпата, но това не ни топли.
  • mai4e nikoi ni6to ne znae.Onezi ot gore si kortyvat ,e ne 4e nie ne6to pravim de ama.....Naistina do koga be balgarino taka 6te te gazqt [bi4] Na men ve4e mi dotegna razberete,neznam koi pat da xva6tam
  • Колеги какво става? Някой получил ли е пари тези дни? Знаете ли изобщо дали ще си вземем парите в близко бъдеще? Никъде по света няма такова безобразие и беззаконие като във ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ. Тези хора нямат срам [:slap:]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Българско Сиво Говедо и Сиво искърско говедо

Здравейте имам няколко въпроса и ако някой знае ще съм благодарен да сподели информация. О...

37 0

Субсидия

Здравейте, някой може ли да ми каже, ще има ли фирми за продаване на орехи и да ми каже ко...

156 0

МЯРКА 11

Има ли информация за плащанията по мярка 11 за кампания 2019г ? По индикативния график...

233 0

oбвързано подпомагане

Колеги, на много от нас бяха намалени плащанията, знае ли се дали ще бъдат изплатени и ког...

103 0

Овце и кози

Боре Бомбата: Трябва ти бюджет около 30 - 40 бона, 1 - во трябва да се осигуряваш като фермер 1 2 години...

177 1