Колеги какво ще правим сега?

• L
    Списък на бенефициенти по директни плащания на плащ за 2009, който неправомерно са получили субсидии и следва да ги възстановят !\r\nhttp://www.dfz.bg/assets/2109/URN_za_vuzstanoviavane.pdf
  • На АБВ много лошо пише за министър Найденов- разкрития на СДС
  • След мъката излята в предните постове предлагам малко и да се поразвеселим със следния стар анекдот Българин и германец учат немски, респективно български по взаимоучителната метода. След престой в Германия сига се разхождат из София и употребяват наученото на чужд език. Спират се пред Министерството на земеделието. - Даст ист айне гросе къща – казва нашенеца, горд от това, че успял да каже почти цяло изречение на немски. - Я, я – отговаря му съглашателно немеца – даст ист айне голям хаос.
  • така май ще направим, дори с палатки, но ще е добре да е някъде по централна България за да е удобно на всички заинтересовани хорица. Аз нямам пари да връщам, но нямам и превод за 2010, а всички съседи по синур имат. Каратме да се чувствам измамник и това не трябва да е така, защото всеки парцел съм очертал по малко от колкотот е по скица. обработен е, нямам задължения, но няма и субсидия. сигурно има и много други като мен. ще трябва да се организираме и да действаме друго решение едвали да има. Стягайте се колеги
  • пров си Иване с нашите пари си купуват гласове за изборите.Всичкия този цирк с разни слоеве е точно да орежат пари по някакъв занонен начин.Хауса,циганията и простотията са обзели цялата държава,тези некадърници се канят да ни яздят заедно с професионалните мошенници от предишното управление.
  • Обещаното от Миро и сие на ДПС заплащане на тютюно производителите около 145 милиона, ще се реализира. Сумирайте сумити като наказания за 2009 година плюс тези, които не са преведени за 2010 година и обещанието ще бъде изпълнено. Искам да Ви уверя, че тези които не са получили до момента за 2010 година, да не ги очакват и до 30 април. Те са орязани с новия прословут слой.Ако не вярват нека да посетят ОСЗ и ще се уверят. Така, че на 30.04.2011 година трябва да блокираме всички пътища в страната, за да може тези некадърници в фонда и министерството да бъдат ометени от там.
  • L
    Колеги видяхте ли новия списък за 2009 г. кой какво има да връща? Как така вината не е наша ама пак ние сме потърпевши? Ето линк за да проверите! http://www.dfz.bg/assets/2120/Spisak_back_2009-28.03.2011.pdf
  • Не знам дали заради слоя са ни орязали и ще връщаме неправомерно взети субсидии за 2009 г .Те съвсем взеха да се подиграват с нас.
  • Погледнете стария списък с длъжници и новия списък снаказаните да връщат парите.Много от УРН тата се дублират .Прекарването е яко веднъж да си платят данъците и после връщат и субсидиите [:bike:]
  • eeeeeeeeeeee какво стана .Те дето не дадоха пари ами сега искат да им ги връщаме е няма такива управници като нашите никаде
  • Докато не играе сопата по гърбовете на гадовете от канцелариите няма да се оправи нищо. Ще се гаврят с нас докато ни уморят. Напред изтормозен народе!!!!
  • гърците с 50 човека блокираха границата и си постигнаха целите ,а ние излязохме масово ама за да си покажем новите трактори и джипове.Е натриха ни носа.Браво на нас и на НАЗ.
  • Малииии, ко ши прая сига малиииии! СТИГА СТЕ РЕВАЛИ ,АМИ НА 26 И 27.03.2011 НА ПРОТЕСТ В СОФИЯ ДА ИМ ПОКАЖЕМ КАКВО СЕ КАЗВА "НАРОДН [bi4] А ЛЮБОВ"
  • Още малко и хващам пътя за чужбина. Не се издържа тука. Пък нека ядат вносните боклуци!!!
  • Проблема не е в дфз а в новия слой който пък е правен от ОСЗ който са подчинени на министъра РА само работи със слоя спуснат от министерството.Предлагам всеки да опише неговия случай по конкретно така по лесно ще стигнем до някакво решение да се справим със ситуацията
  • Аз вече съм се отказал да подавам заявления по СЕПП. Все си намират причина да не платят, а санкциите са жестоки. Не издържам вече на гаврите на чиновниците, стар съм.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта