Въпрос и съвет за зимен чесън

• F
    Моля,който отглежда зимен чесън да ми предостави информация за технологията на отглеждането. Има ли пазар и на каква цена се изкупуваше през миналата година? Има ли смисъл човек да се занимава с тази деиност?\r\nБлагодаря предварително!
  • P
    zdr.,imam vapros za borbata s plevelite,na 30.10 zasadix 10dek. nosega se 4udq s kakvo da praskam protiv pleveli.Na mqstoto imam poftica i pshenica koqto e pokarala qvno ot starata kultura.Prepora4axa mi da polzvam Stomp. kakvo 6te me posavetvash.
  • V
    kolega az se zanimavah i da ti kaja 4esno nesi zaslujava ne4e se nabutah no ne iskarah mnogo uspeh
  • V
    темата е доста обширна,пък и въпросите са доста. като всяко друго нещо една година е добра друга лоша.миналата беше повече от добра. тази също ще е добра за догодина ще се посади много чесън и цената ще падне. скоро смятах килограм ми излиза около лев и петдесет оттам нагоре ти е печалбата. ама като имаш предвид, че съм продавал и на 50 ст. нали се сещаш. технологията е първобитна.освен ако нямаш 100 000 лева да заровиш в техника. ама ако ги имаш не се занимавай с чесън. технологията не е трудна описана е навсякъде в литературата. с практиката има някои неща за осъвършенстване. и много, ама много робски труд на ваденето и прибирането. грубо на декар са ти нужни 30 надника лошото е ,че за една седмица трябва да го извадиш. а ако се случи като миналата година да не спира да вали-това е често явление-през година две та тогава ти иде да седнеш и да заревеш. ама като всяка работа.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Помощ- зелен чесън

Здравейте. Търся чесън за сеене, но за зелен пролетен чесън. Живея в Англия и от скоро отг...

73 0

Лук

Кога се тори земята преди да се посее лукъ?И да ли се тори изобщо?

862 0

Моля за съвет относно сеитбата на лук

proba: За това като се ходи на училище се учи Математика! Ще ти направя задачката като за пети к...

2000 2

Препоръчайте ми Агроном за зеленчуци

Колеги,моля ако някой има имформация за специалист агроном при зеленчуците да я сподели!...

7346 0