Сух дървен чипс!

• X
    Здравейте колеги.\r\nПърво, извинявам се ако самата тематика на форума, не е точно такава, но имам един въпрос. Някои знае ли къде може да се намери такъв материал? Дървен сух чипс? И евентуално на каква цена? Ще съм ви благодарен ако ми помогнете.\r\n\r\nПоздрави\r\nУспешна седмица.
  • S
    звани с това се занимавам 0878877327
  • нещо ново?
  • A
    ТОКО,МАШИНИ ЗА ПЕЛЕТИ ПРОИЗВЕЖДАТ ЗММ ХАСКОВО АКО ИСКАШ ИНФО ЗВАННИ НА ТЕЛ. В СЙТА www.erato.bg Продават ги на изплащане.0886742302 това ми е телефона
  • blagodaria ti mnogo
  • X
    Машината е чешка, патентована е и отговаря на всички ЕС изисквания. За пройзводител който пройзвежда пелети от слама с нея, немога да ти помогна, най добре се свържи утре с някой от Екоефект, имат Скайп, за по бързо и удобно комуникиране.
  • ako govorish za drobilka za slamata imam takava,a kolkoto do vlajnosta na slamata e dosta niska moje bi kakto kazvash mejdu 10 15%.kakvo proizvodstvo e mashinata i znaesh li niakoi da proizvejda peleti ot zlama sas tazi mashina
  • X
    stavri е прав. Доколкото твоя въпрос, машината ми се струва доста добра, човека който я продава също е доста добър и ще ти обесни всичко. Проблема е че при пройзводството на пелети от слама, трябва да имаш доста голямо помещение за суровината, също ще ти трябва освен линия за пелетиране, и дробилка, ако нямаш трябва да се купи, вече не съм сигурен за сушилня, защото незнам каква влажност е сламата, но за пелети ти трябва 10-12% влажност.
  • Пелетите от слама не са по-слабо калорични от дървените, калоричността им е в порядъка на около 4200 kcal.
  • Xerth shte mo triabvat pileti 50 60 tona za sezona tazi mashina shte moje li da izdarji niakolko sezona i kakvo proizvodstvo e moje li da pravi peleti ot slama i dali shte stavat za gorene znam che sa po nisko kalorichni no poneje shte mi izliza dosta evtino predpolagam do 70 80 leva na ton ne mi prech che shtialo da gori 5 tona poveche ot darvesnite peieti shte sam ti blagodaren da spodelish neshto poveche s men ako gi chatkash teia raboti
  • [email protected] - Зависи за какви количества имаш намерение да пройзвеждаш. Има китайски, които са доста евтини но се чупят по лесно има и европейски, които са по качествени но по скъпи. Ето ти един според мен добър вариант за вас http://www.ekoeffect.com/lmgl200.html
  • a niakoi moje li da mi kaje stavat li peleti ot slama i kak sa s goreneto iskam da si gi proizvejdam za sobstveni nujdi shte sam blagodaren niakoi ako me svetne malko imam mashina s koiato da melia slamata imam i mnogo slama samo mi triabva presa za peleti
  • a niakoi moje li da mi kaje stavat li peleti ot slama i kak sa s goreneto iskam da si gi proizvejdam za sobstveni nujdi shte sam blagodaren niakoi ako me svetne malko imam mashina s koiato da melia slamata imam i mnogo slama samo mi triabva presa za peleti
  • X
    Питащ@ - В момента не купувам готова продукция, защото не се намира лесно... а от смлените обвивки на черупка незнам дали ще са ефективни пелетите. трябва да се провери. [email protected] - Извинявай но неможах да разбера почти нищо в сайта, може ли директен линк към машините? Или трябва да се свържа с някой? В момента другата ми тема е по актуална, защото търся фирми които изкупуват пелети за износ, или за Българския пазар. За повече информация, моля в описанието на акаунта ми тук, ми е имейла, пишете ми там или оставяйте връзка за контакти в отговорите си.
  • A
    www.erato.bg
  • колега изкупуваш ли дървесни отпадаци клони минати през дробилка 2 3 см както и външната зелена обвивка от орехи и бадеми и черупки Разполагаш ли със транспорт и откъде си всъщност от Благоевград или от Видин

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

M

рента

lz1gsi: Имаш право.Ако си с годишен договор имаш правно основание.

313 2
R

Билки, липов прашец

Стефан: Аэ правя липов прашец

432 3
R

Малини и ягоди

Здравейте,искам да попитам малко,който е на ти с нещата.Рентабилно ли е отглеждането на яг...

122 0
D

Двигател на Same Titan 160

Здравейте: Сблъсках се с ремонт на двигатела на трактора . Но никъде не откривам на колко...

66 0
Z
797 21