Ферма с 50 крави

• K
    Здравейте колеги интересуваме колко земя е нужно да имам за тази бройка крави а тя е 50бр.\r\nЩе ви бъда благодарен ако споделите мнение.Може и на мейла ми.\r\nПоздрави.
  • K
    Благодаря на всички
  • K
    Ами вместо да харча пари ей така е по добре да се занимавам с нещо което е доходно.И аз мисля че се искарва от това мое ново начинание.Защото имам познат който гледа крави и е доста напред с материала.И ме съветва, че това са доста добри пари за започване на такъв вид бизнес.
  • Абе пич ти си луд за връзване бе! Със 170000лв. що ти трябва крави да гледаш , и се в лайната да си бе ?Търговийката му е майката!То ако се печелеше от крави , софиянци всичките крави щяха да гледат бе! [dalavera] Яж ,пий носи си новите дрехи и си свиркай бе!И се ей тъй да си !
  • R
    Костов , не е необходимо земята да е твоя собственост, а под аренда; освен обработваема , ти е необходимо и ливади за косене за зимният период, и пасища за летния.., а и много други неща.. Поразрови се из темите във форума и ще намериш доста от необходимото ти инфо. Желая ти успех!
  • K
    Ако въпроса допира до парите ще ви кажа с колко разполагам бе хора парите са 170 000 хиляди лева.Така става ли понеже всеки говори за пари колко имаме.
  • Костов от кое село си и коя категория ти е фермичката
  • Абе ти не разбра ли ,че всичко зависи от това колко парички имаш!То и без земя и без крави може бе пич!С ПРЪДНЯ ,БОЯ НЕ СТАВА БЕ! [:slap:]
  • K
    Имам и един такъв въпрос може ли да се почне с по малко земя и в последствие ще се закупи още? Благодаря ви предварително.
  • K
    благодаря ви какво още бихте ме посъветвали да имам всички съвети приемам като техника и вид храна
  • A
    Требва да имаш 500 декара обработваема земя.Работи земятя с Юмз или БОЛГАРТК80 и нвентар да имаш е важно.
  • A
    Требва да имаш 500 декара обработваема земя.Работи земятя с Юмз или БОЛГАРТК80 и нвентар да имаш е важно.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Санкционират

Иван: трябва до 30.09.2020. продажба и тези 3 животни не трябва да си ги подавал за субсидии

77 1

ЖИВОТНОВЪДНАТА МАФИЯ / лъжите на пишман "животновъдите".

Ако търсите работа във ферма /животновъдство, бягаите далече от тая обява: "Търся 1 или 2...

202 0

Фолио и мрежа за балиране

dipl.eng.Yordanka Nacheva: Здравейте г-жо Петрова Ние ПОЛИФОЛ ЕООД предлагаме мрежа и фолио за балиране Продуктите...

58 1

Проблем със влизането на скоростите на ЮМЗ 6-Л

Тодор: Най вероятно съединителя да не ти отделя добре

83 1

Българско сиво говедо

Kris1973: Ако някой може да помогне Благодаря.

186 1