който има задължения към НАП,без субсидий

• V
    колеги,съжалявам но който има задължения НЕ трябва да получава събсидий.Защото при животновъдите беше точно така,който имаше задалжения не получи и лев,и при земеделието трябва да е така защото ние се чустваме ощетени ако мерят с два аршина в един сектор(нали уж се сме земеделие)или земеделците са по важни от нас .Дано някой помисли за нас ,както и за вас
  • До 001 - За специфичната субсидия за мляко никой нищо не говори вече. Лишиха ни,но защо, не обясняват.Как да процедираме? Нямаме писма за да обжалваме решенията на РА, също не знаеме къде сме сгрешили и до тук.
  • i mai skoro nqma i da ima-idioti dolni na kakvo ni podlagat
  • Колега при нас все още няма превод...!
  • kolegi kakvo stava dneska nqkoi poly4aval li e pari4ki [dalavera]
  • ДА,но това беше много преди нова година .сега за земята превеждат вече.
  • някой получил ли е пари за млечна крава ?
  • Като така поставяш въпроса животновъдите си получихте парите а ние някои от наз нямат задължения и пак не сме получили нищо.
  • Браво,точно така.И аз мисля че както за едните така и за другите да мери с един аршин.ДАЙТЕ НИ ПАРИТЕЕЕЕ
  • късно се сетихте
  • няма да има май кинти за никой
  • имам задължение от 0,50лв от лихви, за месец ноември и тези лихви ме правят длъжник и чакам 18000 лв субсидии а лихвите са че закъснях с 2 дни вноска ДДС защото превода на млякото ми закъсня

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

210 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

289 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

138 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

283 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

697 0