НДП и НР1

• Z
    Колеги ще ме извинявате за глупавият въпрос ... но някой ще ми обясни ли каква е разликата между наципналните доплащания и НР1 .. и огромна ли е разликата в парите/дка ? Благодаря ви предварително
  • 11евро са националните мярка211 европеиските се взимат навсякаде18лв
  • Симпатяги, хубаво е преди да трескате глупости да вземете малко да попрочетете. НР 1 е отделна схема за подпомагане. Подпомагат се само до 1000 декара, като за първите 500 доплащането е някъде по около 11 евро за декар от тази година, миналата беше по 9,а за вторите 500 по 6 евро за декар, при миналогодишни 4 евро. [:slap:]
  • колеги, малко ви излъгах, сори.в НР–1 националните са по22лв.на декар значи за мири и пасища трябва да очаквате 22национал+18европеиски–40лв.на декар това е мярка211 "Плащания на земеделскитестопани за природни ограничения в планинските районни"
  • R
    Zdravko po4vay da naliva6 4e mu e vreme
  • Е супер човек..ако е така ще те черпя тебе лично..
  • НР–1 необлагодетелствен раьон в него има национални доплащания за мери и пасища значи общо28на декар.
  • ive 6te te gazi me4ka
  • i dvamata ste tipanari
  • nemoa ta razbera

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

210 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

291 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

141 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

284 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

700 0