търговия с месо на едро.

• K
    зравеите търся хора които изнасят месо за EU и страни от арабиския свят.ако имате кординати моля да ми ги предоставите.работя с телшко,свинско,пилешко и агнешко.цените са по договаряне и за виси за какво количество става дума
  • M
    Trsq da izkupuvam agneshto teleshko svinsko za targuviq imam magazini daite kordinati za nai dobri ceni v stranata 0896673021 ima vaibar nomera
  • Б
    Здравейте , звъннете ми в работно време на тел. 0884707050
  • интересувам се от цените на трупно месо от всякав вид, ако са добри на седмица ще купувам, и задължително с документи
  • даите некакви имена на предприятия работещи с конско месо
  • ok kolega
  • Колега, говорих с братовчед ми, товарите му ги подсигурява спедиторска фирма и винаги търсят пълен-пълен, на абонамент някакъв нещо било с договор
  • всички които предлагат цени ,нека пишат дали продавате или купувате и живо или трупно
  • PEDAL DALER4 OT TIQ RABOTI4E SI DLE4 OT, ISTINATA
  • Тези дето пишат тука ако искат да не умрат от глад да седят далече от търговията с месо. Най-много да 2 кила пържоли и половин агне по празниците!
  • K
    Тва да го купуваш ли или изкаж да го продаваш телешкото
  • M
    Телешко на 3.5 евро ,става ли?
  • K
    тва цената на живо или трупно.ако е трупно аз ще купувам от теб.
  • 1.10 конско
  • K
    еми няма проблем кажи му за мен.месото става за таргуване в българия и EU има всички документи.ще чакам отговор
  • Ще го попитам и ако се съгласи ще ти дам негови координати, но принципно той вози за насам към БГ, а обратните курсове са му обикновено от Италия към Франция, фриго естествено.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта