GPS (Джипиес) система за измерване на земедeлски площи

• T
    Колеги,бихте ли ми дали повече информация за джипиес системите за измерване на земеделски площи?Изобщо какво се прави,за да се направи такова измерване,поддържа ли изискваният от ИСАК формат и кой модел ръчен джипиес може да се ползва на добра цена?Благодаря. [:slap:]
  • GARMIN извинете не го изписах правилно
  • Марка GARMTN тъй като софтуера на ИСАК го хозворява и дпайверите които са качени в програмата са за този модел!Може да го намерите навсякъде в зависимост обаче от модификацията цените варират в голям диапазон!Успех!
  • Колеги някой от вас ползват GPS за очертаване дайте съвет за марка вид
  • Наи добра цена [dalavera] ПЕРГЕЛ.
  • B
    Най-сигурно питайте в ОСЗ - ще Ви кажат модела и производителя. Обаче джипиеса няма да Ви спаси от застъпване. Полза от него има само ако в целия физически блок работите само Вие - всичко останало е пусто и никой няма да се чертае - и координатите, които ще сваляте в ИСАК ще са абсолютно точно очертаване на площите, но само за Вас. Ако дойде съседа Ви да се чертае в същия физически блок, той няма да вижда очертаното от Вас преди него и ползата е никаква... Единствено ако тръгнете двамата с него - рамо до рамо, джипиес до джипиес да си обхождате парцелите...

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Почвени проби и анализиране на получените данни

За да Ви помогнем да установите, в каква степен това уникално почвено разнообразие се отра...

63 0

Инспекция на посевите чрез заснемане с дрон

Събираме точни данни на ниво растение, използвайки високо прецизен дрон с интегрирана мул...

33 0

избор на тръбно ролкова поливна машина

Hri100: Аз съм най-доволен от Окмис.Вносител е фирма Новита прим.

163 1

Мулчер-тава

Здравейте,колеги! Интересувам се от такъв тип мулчер-тава ,който може да сподели малко пов...

578 0

Пръскане по въздух - делтапланер или самолет

Iancho: колега делтапланер не ти трябва най добре е с хеликоптер

1159 3