2011- цени на агнетата

• F
    колеги за колко варвят агнетата при вас
  • M
    За сега 7лв.Реалната им себестойност макар да не купувам фураж е толкова.
  • В Бургаско 5,20лв, но тъй като все още има забрана за придвижване на животни сами разбирате, че нещата не отиват на добре
  • V Svishtovsko e 6 lv.
  • Абе колеги, къде са тези цени, бе? При нас започнаха да ги изкупуват по 5 лв.Къде да ги донеса? Тука нямат цена.
  • господа за какви цени приказваме да не сте от друга БГ
  • При нас също е 7лв.-5лв.беше миналата година.Цената на фуража беше друга обаче.
  • M
    Колега "гого", цената не само при мен е такава, същата е и на всички колеги около София. Стига с тази злоба, тя нама нито да помогне на теб, нито да навреди на мен. Само да те питам, ти по колко копуваш фуража?
  • Месенат тебе та знайми.при тебе се най голямата цена в България бе.Можи на черно и 10 лв.да ти дадат!При нас е 5лв.-добричко.
  • pri nas vse osye ne kupuvat no nqkoi kazvat 4e e okolo 6 leva. spored vas cenata she padne li
  • V
    при нас е кам 6.50 при вас е добра цена
  • M
    Вече има такава тема! Пре мен са от 7.00-7.50, зависи от клиента.
  • V
    зависи ти какжи продажа6

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта