Индустриален Коноп

• W
    Здравейте колеги, Има ли български фермери отглеждащи коноп за добив на семена и влакна.\r\n Преди 50-60 години производството и преработването е било широкоразвито. Сега отглеждането е поставено под специален режим: разрешения и лaбораторни изследвания, за да се докаже,че отглежданият коноп е подходяш само за индустриални цели и няма наркотични свойства.\r\n Ще се радвам да споделите опит и информация!
  • W
    Благодаря ще го проверя ;)
  • L
    http://www.goldenpages.bg/bg/b/58E8DEAB-DFDA-DC11-AF55-00145E9525E4 , или на кратко Октоподчето
  • W
    Да може да е от полза, българска ли е фирмата?
  • L
    Аз давам конопено семе на гълъбите ми, но цената е доста дебела - над 3лв/кг. Мога да ти кажа фирма, която произвежда конопено семе, ако те интересува.
  • сега сериозно горното е мое.Аз съм чувал от стари хора в Пазарджишко,че това било много тежка и мръсна работа киснели го във вода после го биели и ужасно миришел,но каква е технологията не ,си спомням.Това е много стара и забравена деиност
  • давай от индииския там са парите.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Индустриален коноп/събиране на реколта

Здравейте , дали някой може да помогне с контакт на човек или фирма в София или покрайнини...

22 0

Пръскане на кориандър

С какво пръскате срещу широколистна трева в кориандъра?

133 0

Помощ и съвет !

Здравейте ! Разполагам с 100 декара земя в така известната на всички добруджа. Нямам никак...

121 0

Пазар на лимец

Някой знае ли фирми изкупуващи лимец и някакви актуални цени ?

168 0

Жътва на люцерна с claas dominator

Колеги какви сита ще ни трябват и какви са настройките за люцерната, че ще ни е за 1 път :...

170 0