Пшеница, реколта и цени - 2011

• B
    \r\n\r\nПшеница 2011 - състояние на насажденията, очаквана реколта и цени.\r\n\r\nКато не си отваряте тема сами, да ви направя аз \r\n\r\nТемата от миналата година, за да има сравнение: http://fermer.bg/forum_topic/16946/1/64/ceni-pshenicarekolta-2010
  • B
    Катастрофата в Япония и цените в света: http://borsi.dir.bg/_wm/library/item.php?did=529668&df=8&dflid=3
  • За огромно съжаление на зърнопроизводителите в България реално плащане на 100% от стоиността на зделката
  • A
    Колеги какво разбирате под зелен договор:реално плащане или фючърсен договор
  • Цени като тази година едвали ще има .Както каза колегата по горе цените ще се около 200 -250 лв.Оферти за договори на зелено и сега има само ,че никой не сключва,търговците предлата 200 лв. а произвдодителите искат 300 лв.Ще видим какво ще стане.
  • G
    Е жътвата вярно е далече, но не пречи да обсъждаме тенденциите от сега. Като пример нека погледнем 2009г тогава имаше сделки на зелено на 240 лв/т а после какво стана продавахме на 180-190 от място. Според мен дази година нещата ще са сходни стартовите цени ще са доста изгодни и едва ли ще има разтеж подобен на тазгодишния
  • Тази година малцина ще се повалят с хубав добив
  • M
    Хубаво я отваряш тази тема,но жътвата е още много,ама много далеч и има време хиляди фактори предвидими и не чак толкова,които ще повлияят на цената.В интерес на истината не се е похвалил никой,че е сключил договор на зелено пък и се съмнявамяче ще сключи.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

228 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

980 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1605 2