Изкупуване на охлюви helix aspersa muller и helix aspersa maxima !

• A
    Здравейте . Занимавам се с изкупуване на охлюви helix aspersa muller и helix aspersa maxima . За повече информация тел . за връзка 0877/150-238 . e- mail - [email protected]
  • K
    Izkupuvate li ohluvi i na kakva cena
  • B
    kakva e cenata za kilogram ohliovi
    • T
      Опитах да му пиша на емаил на човека, но емаила е неактивен, не съм звъняла, ако звънна те пишете, моля ви, каква е цената.
  • А
    Здравеите търся които купува всякаква билка охлюви тел 0879892592 й
  • кога изкупуваш охлювите? каква е цената която предлагаш?
  • Аз продавам, ама много са бързи, дорде се наведеш и те избягали
  • Не
  • A
    kaji kupuvash li ohluvi sabirano ot prirodata
  • купуваме охлюви докарани в италия,плащане след 1 година. [dalavera] [dalavera] [dalavera] Неограничени количества.
  • ot kade da vzema licinkite za otglezdane na ohluvi
  • kakva e izkupnata zena za 1kg.kade se izkupuvat.izvinete,nemam kiriliza
  • חולה על כדורגל אייל גולן מילים: זאב נחמה לחן: זאב נחמה ותמיר קליסקי עוד שבת טיפקס מילים: קובי אוז לחן: קובי אוז בוקר צהריים ערב והיום נגמר
  • είναι μια σειρά ηλεκτρονικών παιχνιδιών προσομοίωσης μάνατζμεντ ποδοσφαιρικών ομάδων, και κυκλοφορεί από την εταιρία
  • 東方互動波經即場賽果,集全球17大聯賽及盃賽最新比數於一身,配合賽事編號,核對彩票易如反掌。仲有名家推介,同埋最新最齊的新聞資訊,要贏波真係話咁易!
  • بينهما مساء الاثنين بالامارات. وسجل عمر جمال لاعب الزمالك ومحمد النني لاعب المقاولون العرب هدفي شباب الفراعنه في الدقيقتين الثانيه والسادسه من عمر الشوط الأول
  • SKIPTMI E GR8271

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

222 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

973 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1604 2