Трактор Т40 4x4 АН - споделете мнения!

• T
    колеги дайте мнения за такъв трактор добра инвестиция ли е ????
  • Трактор Т40 перфектен за планински район
  • t40 4x4 vızdushno ohlagdane mnogo lkonomıcen ıdyalen za malık fermer
  • P
    ас си реших проблема с управлението като му сложих орбитрол от е516 ,по лесно се върти от колата ми
  • P
    имам два трактора т40анs ит40ам може ли някой да ми каже къде е разликата заради задните гуми.дали е в предният деференциал или вдзадния.благодаря предварително.
  • Тодорее я че ти каем от кво е тоя проблем братчето ми ,а проблемо е следствие от малкото кинти които си броил за тва железо ,ма нема са плашиш братчето ми това само началото влезнал си да се снимаш в доста дълъг сериал , хайде със здраве
  • T
    kolega imam nqkav malak problem s hidravlikata po nqkoga samo go pravi na dqsno varti perfektno a na lqvo po nqkoga spira do nqkade i mn trudno po4va da se varti polse pak se opravq ot kakvo li e
    • Д
      Затегни ремака на хидравликата лабав е и виж маслото
  • T
    To taka ama otna4olo s takav se po4va po natatak ako e rekal bog.
  • Abe kolegi s takiva li starci 6e pravite zemedelie-ili si kupete traktor kat horata ili po dobre nese ma4etev toq bran6 [:slap:] [:slap:]
  • R
    hubav traktor oba4e mnogo muden lekakpoleka pensionerski
  • честито за тази земя която имаш ще върши работа
  • Честито колега,ако има нещо питай насрещасме по всяко време да помагаме.
  • T
    за много добри пари е и в много добро састояние и не ми се вярва да не варши работа все пак е 4 по 4 но да видим сега като го искарам на нивата как ще , че вече си го купих
  • T
    za kakvo ti trqbva an-kolega ?ako e za malki plo6ti da stava perfekten e tegli dosta dobre daje po dobre ot bolgar koito nqma dvoino no za tezi pari 6te vzeme6 bolgar v dosta dobro sastoqnie.ti re6ava6
  • караи си го със здраве
  • Перфектна машинка винаги бита изкарала отвсякаде.Докато един болгар или ЮМЗ никога небихаго направили.Аз имам Т-40 и съм си много доволен КОсачка,балировачка,фрези ,ремаркета влачи без проблеми.И за оране на малки площи е много одобен заради реверса както върви напреде така и назаде.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Владимирец

Здравейте, търся да си купя тапата на отдушника на навеса, която е и нивомер.

35 0

Мнение трактор landini 7-210 и John Deere

Здравейте колеги, какво ви е мнението за ландини 210 слаби места, подръжка и общо взето вс...

120 0

Юмз проблем

r560: Едва ли е от помпата и моя болгар има син пушек при работа на място като загрее е по слабо...

244 2

Съвет за трактор около 100 к.с.

Здравейте, искам да закупя трактор около 100 к.с. Ще го използвам за обработка на около 1...

392 0