защо браншовите организации си траят

• A
    колеги защо браншовите организации си траят на млекопроизводителите на животновъдите какво става наистинали в тази държава сме само мижатурковци сори
  • какво очаквате от браншовите организаци те са хора на правителството е те се нагушика това е истината
  • M
    Хич и не ми го разправяй това за членският внос,защото мога да ти кажа как едни се натискаха да водят бащина дружина,мислейки за личните си интереси и когато им се търси сега сметка-бият отбой!Защо ни един не си подаде оставката?Няма средства,нямам достатъчно опит и акъл,хванах се с непосилен ангажимент---един не се отказа изтъквайки разумна причина.Сега другите виновни.
  • Не гледам животни, ама днес ми се пресече пътя с един от управителен съвет на браншова организация. И се раздумахме. Та човека казва, че масово членовете в нея чакат да им се помогне, ама никой не ще да си плаща членски внос. Държавата пари не дава, защото съзира свой враг в тях. Ха сега си помислете как ще стане тя тая ? Затова организациите са кухи - тези дето са в управлението им трябва да си бъркат в личния бюджет за да решават общи проблеми. Сдружавайте се истински, а не само "пиши ме и мен, ама пари нямам, да знаеш". С п...я боя не става.
  • B
    ми те ромите , като ошушкат селата и по градовете ще тръгнат - кво си мислите - че гражданчетата са защитени ли ?? идват , идват и при вас [bi4]
  • Абе, малоумници, не виждате ли, че в селата останаха само краварите,бе.И тях ли искате да прогоните. Кой ще остане тогава в тая скапана държава? Преди ви пречеха кривите краставици, преценихте че сте сгрешили, ама какво от това, унищожихте зеленчукопроизводителите. Сега ви пречат кравите, ще унищожите и тях.И кой ще остане в тая държава- циганите по селата и мазните ви гъзове в градовете, защото и обикновенните хора в градовете вече търсят спасение в чужбина.
  • V
    що няма браншови организации-има ама само там дето има далаверка-зърното.всички останали едва свързват двата края-само им е до организации.
  • Само глупости!
  • R
    kolegi spasyavayte se po edini4no
  • M
    И те има да вадят корен квадратен,защото,като затворят хиляди мандри,няма да остане електорат,а без електорат,кой мислите ще им обръща някъкво внимание-никой.Нароиха се много и повечето без реало участие при поставяне и решаване на проблемите,но зад всяка се намираха хорица,ами после?
  • A
    страх ви е да коментирате [:slap:]
  • K
    Андоне сподели си проблема ,излей си душата виждам ,че нещо ти тежи .Ама и аз да попитам кой дявол ти сподели ,че лично ти ще имаш някаква полза от тези така наречени организации и сдружения и тем подобни
  • T
    gospoda ypravlqva6ti idete si s MIR 4e NAZRQVA v BG LIBIQ 2 [bi4] [bi4] [bi4]
  • Андоне то целия народ си трае . Браншовиците колкото и да се изтъкват че мислят за работещите доказват че мислят само за личните си облаги.Всеки гледа да се докопа до кокала,пък за народа -кой му пука-всеки да се спасява и оцелява кой как може.То и затуй сме на тоя хал-всеки трае.Само се питам докога ще бъде това търпение? [:slap:]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Гъбарник

Цецо: Другото което искам да попитам е от една торба вярно ли е че излизат от 2 до 3 реколти

267 4

Кой трябва да се сигнализира за неидентифицираните животни?

Кой трябва да се сигнализира, за да се вземат навреме адекватни мерки, когато има неидент...

779 0

Държавата да поеме разходите за заплати и осигуровки, данъци

cenko: Като се замисля, наистина това са си чисто поемане на разходи за заплати и осигуровки ......

1713 2

Градушки - До 90 ст./дка такса ще плащат фермерите за противоградова защита!

htz180limited: Нищо догодина ще си платиш по 1 лв на декър (покрива няма да го плащаш.Покривите и бетонни...

2305 4

Не ви ли писна да ви крадат или ? Такса за градушките по 1 лв на дка

Uvas: Явно не! Щом седим и пасем, още издевателства ни трябват. Така е, като получаваме даром,...

2593 6