РЕКЛАМАТА ПО НОВА ТВ ЗА ДИРЕКТНИ ПЛАЩАНИЯ

• P
    Кой и защо пуска тази реклама, кой я плаща, колко струва и от къде се взеха пари, какъв е ефекта и защо постоянно ни се напомня, че ще бъдем санкционирани?\r\nМай пак някой лапна някой лев на наш гръб или се отчита дейност...
  • Има едни хора ...медии, които кръжат NON Stop около министерствата и се гушат яко. Имаше скоро и една кампания по Дарик радио на тема 'Евро проекти" - където с някакъв комунистически патос, кметове на общини говорят колко много пари са усвоили с проекти на администрацията. Иначе за агро-сектора и там си има паразити. Схемата е с яки комисионни от рекламите както за възложителя ( в случая длъжностни лица в Министерството на земеделието ) така и за рекламните мениджъри , които вземат решенията в телевизиите. А парите доколкото знам са от ЕС под формата на субсидия. АКо не са субсидия, а са от бюджета, още по -зле [:gun:] ОСвен това предизборно това си е чисто комунисточеско-депесарски PR
  • Аз лично разбрах на 13.05.09 Много добре информират от рекламата сигурно и много пари ще изкарат.
  • Най-интересното е, че рекламата стартира на 15 май следобеда, когато всъщност беше последния срок без глоби и наказания, а когато беше публикувана наредбата в държавен вестник никой нищо не знаеше, никой нищо не беше чувал...наредбата е в сила от 5 март, ако си спомням точно, а документи започнаха да приемат след Великден, което беше края на април....
  • Абе и аз това се питам от няколко дни. Кой се налапа пак здраво и гушна една тлъста комисионна от цялата работа? Ние сякаш не знаем сроковете и санкциите. А що не пуснаха информация като забавяха наредбата, а мълчаха като гъ... [agressive]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта