Изкупни цени на мляко в Бургас и Царево

• V
    znaeteli kade i na kakva cena se iskupuva mlekoto v tozi region blagodariavi predvaritelno
  • V
    vav burgas ima mandra firmata sekazva marsi no neznam na kakva cena go iskopuvat namirase vav komnuka
  • V
    tozi stoev imal sa6to mnogo ovce kazahami 4e nakraia ne6to ne pla6tal kakto triabva
  • I
    колеги няма ли мандра към Грудово или Ямбол и идва ли насам до колкото с мандра веселие човека си гледа доста собствени овце така че може да извива и тази година ръце.
  • V
    zna4i tuk v burgas problema s mliakoto nee malak to taka 6tee i sas izkupuvaneto na jivotni mai
  • V
    zna4i tozi vav veselie i toi e mo6ennik mai firma marsi na bakalov sa to4ni za tova garantiram
  • V
    1.20 e mn dobra cena pri vas tuk e 90
  • D
    аз съм в Созополски район и кравите са на изчезване млякото не го изкупуват идва само на Виселие изкупува овчето кравито и козито него изкупуват а биволското на цената на овчето и чувам че накрая ги урязва с парите
  • B
    Цената на овчето мляко в Пловдивско е 1.20 лв. за момента - предполагам че при по масовото започване на лъктацията търсенето и цената ще се вдигне малко.
  • V
    ti ot kade znae6 za tazi mandra nali ne si ot na6ia krai ili se laja
  • V
    колега според мен ти е рано още да доиш. де е май месец.тогава ще се разбере цената на овчето мляко.таман ще имаш време да отидеш до Веселие.според мен най-добре е лично да се договориш за изкупната цена
  • V
    poraspitai priatel mn 6tesam ti blagodaren
  • Във Веселие да.Преди плащаше редовно сега не знам.
  • V
    imah predvid za mandrata vav veselie priatel nali iskupuvat ov4e
  • той не купува овче мляко
  • V
    stava vapros za ov4e imam ovce

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

225 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

978 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1605 2