Споделете мнение за гръбна пръскачка STIHL

• K
    Какво ви е мнението за гръбна пръскачка Stihl
  • Nqma takova neshto!!! Sglobkite sa Germany ili USA. Kitaiskite stihlki sa na pazara, prodavaini ot tumni lica i logoto STIHL E lepenka :D
  • моторните триони щтил са много добри направени в Германия но доколко съм чул имат завод в ТуРЦИЯ ИЛИ КИТАИ не съм сигорен каде точно но продукцията на тоя завод е с по ниско качество.като купуваш прскаката питаи каде е правена
  • Poznavam trima du6i koito pritejavat takava pruska4a. Moje bi si gledal noviqt model-430. Stariq e sus signatura 420 znam. S maalko po-dobri parametri e 430. To se vijda ot sravnitelnite tablici. Seriozna mashina kum 60 kubika e mai. Neznam kolko dekara ima6, ama... Pu6ka sa. I da ne se pla6i6, 4e sglobkata na nemskata marka Stihl, pruska4kata 430 e v Braziliq Drugi mai nqma! Abee...dosta ka4estveni sa
  • K
    тук в Силистра във фирмения магазин е 1018лв нова аз имам моторна коса Stihl и съм много доволен,работи безотказно
  • I
    ne znam kolega hubava e pr1ska4kata no e 2 bona nova az si kupih za 1000 leva nova SOLO v1r6i s16tata rabota i s1m dovolen!
  • C
    az imam i 6til i cafareli-italianska izpolzvam gi za kartofi ve4e 5god dovolen sam
  • V
    зависи от зеленчуците,ако са краставици и домати на колове да,ако ли е нещо друго по добре си вземи едно матаби или някакъв еквивалент-става въпрос без моторза да не го носиш и него.
  • I
    аз я имам исъм доволна
  • K
    ами ще пръскам кайсии,зеленчуци става ли подходяща ли е
  • колко площ ще пръскаш с нея и какво
  • V
    Няма да съжаляваш за покупката. Много са добри,имам такава от 10 години и съм я купил 2 ръка.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Ръчни пръскачки

Здравейте, някой може ли да даде мнение за ръчни пръскачки Kwazar, произведени в Полша....

7 0

Торачка Кун 40.2-хидравлична

Моля за мнения от колеги,т.е предимства и недостатъци,защото ми предстои покупка.Има дилем...

144 0

проблем

Спас: Колега нямам такава помпа но мога да ти дам идея за да скочи дебита на водата значи сее вд...

529 2

Здравейте колеги как да разбера колко хвърля пръскачката на декар.

proba: Не съм ти колега, но тъй като колегите ги е срам (от теб) да ти отговарят, ще опитам от об...

630 2

Турска торачка АGRIUMA

Торачката е 1200 литра с два диска.Колко метра покрива,коя таблица се гледа за настройка з...

244 0