Въпрос за възраст и заплождане на телета Херефорд

• C
    здравеите колеги понеже закупих преди 8месеца 30бр телета херефорд та вапроса ми е на каква вазраст или килограми трябва да се заплодят
  • L
    Изкупувам телета за месо 0887984330
  • L
    Изкупувам телета за месо 0887984330
  • C
    1100lv
  • D
    каква цена
  • кажете цена на телетата
  • C
    na broika gi kypix
  • D
    как ги купи на бройка или на кг дай кординатите телифон на фермата и аз искам да си купя имам застаряващи крави които след няколко години ще са за подмяна
  • D
    сериозно ли с цезарово те юниците винаги раждат трудно особено ако са заплодени малки и слаби и аз имам такива циганчита но и правя разлика от 2 годишна заплодена юница ми аз в такива положения помагам дърпам крачетата и гледам да са на-еднакво положение и след това главата много е важно поне муцнката да излезе да не се задуши вързваш с важето тя кравата ще е легнала и дърпаш с напаните после трябва да се увеиш че изхвълила плацентата биеш и антибиотик иначе докато намеря ветернаря докато го докарам минават часове и чак на другия ден и даваш вода ако е разкъсана иглата конците и е зашиваш и не всички юници имат веднага коластра -
  • C
    kolega v troian ima instityt ot tam 6te si kypi6
  • C
    problema pri mene e 4e ploda e goliam i ne moje kravata da se oteli normalno ve4e imam dve kravi s cezerovo se4enie zaplojdani sa pri prednia sobstvenik s bik herefort kazaxa mi 4e pri cezerovoto se4enie veroitnosta da se zaplodi e malka a tezi maiki kadeto se teliat sa ne pove4e ot 450kg
  • C
    majkia go kypix ot troian
  • D
    i az tarsq malki majki ot kade moga dasi kupq
  • колега на каква цена закупи телетата
  • L
    Абе хора какви са тия препоръки за 11-12 месеца?!?! Нали след първото отелване повече от това животно крава не става! Най-рано на 14 месеца възраст, и то ако юничката вече е достигнала поне 70-75% от теглото на майка си. coker4o, за какъв проблем при отелванията говориш? Теленцата ли са едри или юниците са дребни? Колко килограма излизат теленцата? От какво са заплождани животните - изкуствено ли, от какъв бик, порода?
  • каква е цената

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта