Проект по мярка 121-модернизиране на селското стопанство

• A
    Някой взе ли пари?До колко време след като осъществя проекта ще преведат парите?
  • A
    Много благодаря на всички Очаквах по лоши отговори,но за мое учудване нещата са в рамките на допустимото [banan-kufee]
  • V momenta podgotvqm proekt po 121 i nai-seriozna banka kym momenta izleze (za moe uchudvane) DSK. Zalog shte sa mashinite i eventualno malko zemq. No lihvata im e dobra i perioda na izplashtane, koito pri nqkakvi nepredvideni obstoqtelstva moje da se udylji.
  • V
    Отпуснаха ни кредита много лесно, имахме вече одобрен проект и залога бяха самите машини. Разбира се пак искаха информация за машини и сгради, който притежаваме, но не сме ги залагали. Сега обаче доколкото разбрах, кредит се отпуска доста по-трудно.
  • P
    ПИБ приеха ли ви субсидията върху проекта като ипотека върху бъдещо вземане или ипотекирахте имущество, а в кой сектор ви е инвестицията?
  • V
    Една част бяха собствени средства, а другата - кредит от ПИБ
  • P
    Кой ви финансира проектите?
  • Аз също си взех парите. Около 4 1/2 месетца след подаване на заявка за плащане. Иначе чаках около 6 месетца да подпиша договор. Абе смятай 1г. след като си подал и ако те одобрят. Успех.
  • V
    Да, ние получихме нашите пари.Срока за получаването им е до 4 месеца от подаването на заявлението за плащане.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Разпределяне на рента за минали години

wladd: Белите петна са плащат за целия имот, "Новите" собственици нямат основание за получаване н...

215 1

Обработване на земя без договор

ZzZ: Ти си тарикат така че давай - жъни я! А като се окаже, че кооперацията има сключен едногод...

295 9

Право на дейност, върху земеделска земя?

solun1: Тряба да й смениш статута и тогава вече ще можеш да стройш.

144 1

Влизане в чужд имот, отъпкана пшеница

Веселин: Към полицията задължително. Подадохте ли и за предишните случаи? Трябва да ги регистрирате...

286 2

СПЕШНО!!! Подвеждаща информация/измама

За първа година съм земеделец.Наясно съм със селективните и с тоталните хербициди,но нямам...

703 0