Твърдоглав овен

• R
    Колеги единственно природна даденост ли е наклонноста на коча да боде, или и ген от родителите играе роля?
  • R
    не заслужава снимка,най скоро на шиш ще го снимам
  • dai snimka da go vidime toq ko4
  • със бой ще се плаши от теб но някой ден може да те завари непотготвен тогава последиците ще са фатални за теб по добре го вържи приплодите ще са също като него
  • R
    Значи той като е твърдоглав аз да съм 2 пъти по зада му натделея
  • I
    Samo qk boi mu e maikata ot drugo nevzimat moqt samo tova go go otkaza.
  • A
    самоотбрана-да бой-не
  • R
    За мен нее точно бой,по скоро самоодбрана.Наско.........незнам всеки си имам свое виждане
  • A
    да съгласна съм с вас за счупените крака но ако ще го коляте го колете а не го биите и не го мъчете както по-горе беше предложил мисля че Атанас да чупите по 2 тояги на ден от него много грубо прозвуча разбирате че това да боде е в природата му
  • R
    Права сте,но както е видно от по горни постове: става ли дума за счупени крака, [mnogo-qdosan] .....Биричката и пъстърмата са хубаво решение
  • A
    колеги не мислите ли че трябва да се държим малко по хуманно към животните боя не е решението
  • R
    Едната ми щерка има рожден ден март месец,имам малко време за размисъл.Макар,че и без повод(по заслуги)пъстърмата е неизбежна.
  • D
    Прав е Мариян,пиеш биричката и замезваш с пъстърма .И ние имахме такъв черноглав три годишен беше,блъсна ме от лявата ми страна и цял месец ме боля,ама му видях сметката,
  • само за пастърма става колега
  • R
    Рано му е за ножа,ще вържа пущината.Колкото до идеята на Наско [bi4] често започнахме да се трепеме [bi4] [:duel:] просто ме оставя без избор.
  • B
    Rado tova imah v predvid da se znae koch/oven ,ta opitai i s varzvvane.ili spavane

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Агнета 2020

Питайте управниците ни тази година като нямаше внос на агнешко стигнаха ли родните агнета...

166 0

Агнешки кожи

Колеги някой знае ли къде купуват агнешки кожи и ако някой купува да се свърже с мен 08763...

179 0

Овце без мляко

Здравейте, колеги имам следния проблем Овцата се агни има направен съд ,но няма никакво...

295 0

1 био ЖЕ

Агри.БГ: Здравейте, Няма промени в пресмятането (поне към момента не са упоменати). Съгласно § 2з...

128 1

Българска порода за месо

Здравейте фермери пиша ви защото имам един въпрос на който не мога да си дам отговор а и...

458 0