Кози ПОМОГНЕТЕ!!!

• A
    здравейте,двете ми кози се разгонват, но не се загонват. [mnogo-qdosan] [mnogo-qdosan] [mnogo-qdosan] [mnogo-qdosan] На какво се дължи това?Водихме ги 3пъти при един пръч и 1път при друг.Но е странно, че някои от козите и на другите хора също не се загонват. [cry] [cry] ПОМОГНЕТЕ!!!
  • L
    Козата не се ли е загонила и ти ако не я прегориш не спира млякото даже пролетта като почне да пасе зелено ще отвърне повече млеко наи-добре да вземеш малко яренце където са се окозили 3 и да пуснеш да бозае на нея така ще ти отгледа и яре.
  • C
    Докарай ги при моя пръч и ще ти ги върна заплодени близко сме аз съм от Железница софийско
  • tq kozata sega si ima mlqko ama nqma li da go spre?nali ne se e zagonila.Nqma li da spre mlqkoto [:slap:]
  • L
    като се разгонят следващия път преди да ги заведеш на пръч извикаи дктор да ги промие и сед това ги заведи на двата пръча за по-сигурно ако се незагонят не се ядосви почни да доиш козата тя ще отвърне млеко, а за е по-добре да преходи
  • Може да са били бременни от началото, да са направили скрит аборт поради някаква(вероятно са изяли нещо) и сега да се гонят на кръв! така сега може да си карат доста пъти ,ще се разгонват без да могат обаче да се заплодят! Трябва им време да се изчистят!Бих ти казал да си вземеш други кози , а ако тези са ти скъпи гледай ги и тях ще се загонят , но няма да е скоро! Ти си решаваш!
  • той пръча сега не загонва много кози нали сега не е сезона.Незнам, какво да правим?Идвете не се загонват,добре,проблема може да е в пръча,отидохме при друг,но защо и при него не стана??? Кажете
  • P
    problema moje da e i v pra4a.ako zaplojda pove4e ot 40-50kozi e problem za6toto se umorqva barzo,a ima i napredvid 4e ima i kozi koito se povtarqt. smenete pra4a.
  • A
    Козата се е ярила.Ярето от нея не. Ето ярето>>>>
  • P
    problema moje da e v pra4ovete,moje i da e i v kozite.kozite qreli li sa se dosega?

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Колко мляко дава една коза като ббм

От известно време мисля дали да не си купя малко кози да спра да работя за хората а да раб...

151 0

Кaкви сa цените нa млякото в моментa и кои облaсти?

Здрaвейте колеги, кaкви сa цените нa суровото мляко и в кои облaсти, зa Ямбол и окръгa ?

438 0

Окозване

Здравко: Препоръчвам ти на 3-ия ден да започнеш да й даваш по-малко храна от обичайното. Нека това...

174 1

Печели ли се от кози

Kolega!: Колега, моят съвет e бегай от козите. Не е просто стока да се гледат. Отглеждането е специ...

655 2

Моля за съвет

т: Не го прави, по добре проси в София, ще си по-добре, поне ще си на печалба. В момента в к...

795 2