комбинирана пръскачка

• P
    здравейте колеги смятам да си купя сръбска комбинирана пръскачка agron някой има ли опит с такива заслужава ли си парите
  • M
    Здравейте, Реших да питам в тази отворена тема :-) Имам Т25 и съм решил да взема комбинирана навесна пръскачка 450литра, обаче изникна следния въпрос: Каква е разликата между мултипликатора и ремъчната предавка (освен цена)? За сега съм се насочил към Агрон 450 л
  • T
    До ASENOR-колега сподели каде в Сърбия си товарил такива праскачки,на 20км сам от границата и имам нужда от такава праскачка или някои друг ако знае ,каде в Сърбия има от въпросната праскачка МОЛЯ да сподели
  • A
    Здравейте колеги. За тези пръскачки мога да кажа само добри неща . Добра изработка като -цена и качество. докарал съм няколка пръскачки и торачки от Сърбия и -няма недоволни. Вмомента въртя торачката на 1000 об. а пише че е за 540 но не виждам проблем . добър баланс на перката и ....италиянски редуктор . Така че не се чудететова са хубави нискобюджетни машини
  • N
    Някой се пробват и си правят сами щангите.Но като си накупиш нещата и особено ако нямаш време за губене,по добре купувай готови.
  • P
    купих вентилаторна и ще и слагам щанги затова питах
  • N
    Тези са 12м/24дюзи
  • D
    Пробвай с някой инветар тежаш колкото пръскачката500кг,закачи го зад трактора и вдигни навеса,след това потегли напред и ако не ти се изправя трактора,значи ще можеш да я каращ.Ако може да сложиш и тяжести допълнително.
  • Значи да смятам че от 450л ще я кара без проблем
  • Колега за твоя 400л. мисля че ще е супер .
  • Колеги едно тракторче Владимировец Т25 до колко литра пръскачка може да кара,като тази например на снимката по гори от този род навесна,благодаря предварително ако има запознати ще сам благодарен да разбера
  • D
    Най добре си вземете комбинирани,все ще се наложи да пръскаш едното и другото без проблеми.
  • D
    И два модела са хубави,турската и сръбската са правени по италианския модел.А може и да са сглобявани в турция и сърбия.И на двата модела помпите са италиански.
  • 1500 лв щангова 2600 лв вентилаторна 2900 лв комбинирана
  • колеги коя марка е по добра agron или taral става дума за вентилаторна пръскачка
  • каква е цената на пръскачка 200 литра от тази марка дето говорите мерси

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Торачка Кун 40.2-хидравлична

Моля за мнения от колеги,т.е предимства и недостатъци,защото ми предстои покупка.Има дилем...

145 0

проблем

Спас: Колега нямам такава помпа но мога да ти дам идея за да скочи дебита на водата значи сее вд...

531 2

Здравейте колеги как да разбера колко хвърля пръскачката на декар.

proba: Не съм ти колега, но тъй като колегите ги е срам (от теб) да ти отговарят, ще опитам от об...

631 2

Турска торачка АGRIUMA

Торачката е 1200 литра с два диска.Колко метра покрива,коя таблица се гледа за настройка з...

246 0

Навесна вентилаторна пръскачка Agromehanica AGP 440 L с кули от двете страни

deo_79: Някой от вас закупил ли е тази пръскачка и здраво ли пръска?Споделете вашите впечатления з...

426 1