Цена на агнетата 2011

• B
    Kolegi, nqkoi naqsno li e za cenata na agnetata tazi godina.Blagodarq predvaritelno
  • B
    Blagodarq Nikol....naistina regiona e ot zna4enie i nai ve4e i koli4estvotoa i ne posledno mqsto i stokata t.e agnetata Da ne propusna da blagodarq i na vsi4ki vkliu4ili se v temata
  • K
    Силви имам приятел прекупвач предимно на телета и бяхме говорили защо няма голяма разлика в цените давани от мангалите и самите кланници човека ми каза в прав текст ти ще дадеш на кланицата примерно 200 агнета а мангала ще му закара 500 кой ще е по ценен за кланицата а познай
  • N
    Може би качаков е прав.Около София има повече търсене и се продава на дребно.За това цените са по високи.Ако дадете на куп 120 агнета дали ще ви дадът 7-8 лв.?
  • V
    колега вече има такава тема,но нищо.цената замиси от региона...така излиза.при нас пернишко о т7 лв по малко няма да е.дори на 8 ще продаваме. [dalavera]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Земеделска земя и цената й

Здравейте, Решил съм да купя земеделска земя с инвестиционна цел - да я отдавам. Им...

224 0

коронавирусът и земеделието

Стефан: Какво правим със земеделските базари пазари и т.н.? ? Тази възможност за реализиране на пр...

370 5

Цена на лавандулата

Здравейте,колеги! Нека коментираме цената на лавандуловото масло за тази година.Някой от...

978 0

Ориентировъчна цена на лавандулово масло през 2016 г?

: Здравейте, Изкупувам лавандулово масло за износ. При интерес от ваша страна ще се радв...

1605 2