Съвет за листен тор за лозя

• G
    Привет!!! Препоръчайте ми листен тор за лозя. Благодаря предварително.
  • A
    ЛОЗЯ И ОВОШКИ 1.MAXGROW-N20 + завишен Zn + Fe+ B(бор) 1 % 2.MAXGROW-N30 + завишен Zn + Fe+ B(бор) 1 % 3.MAXGROW-NPK + завишен Zn + Fe+ B(бор) 1 % 0.500 гр. на декар Привет,ето ви нещо много добро http://agrooilcompany.com
  • I
    Защо не пробвате АКРАМЕТ УЛТРА-един от най-новите продукти на фирма ПЛАНТИС ЕООД,.Ефектът при лозята далеч надхвърля всички реклами и очаквания,в интернет има инфо откъде може да се снабдите!УСПЕХИ
  • V
    Искате ли по висок добив?С доказаното качество на птичата тор www.ecoreltd.com производство на органична тор насипно за листно подхранване и гранула за основно торене.тел. 0884799337 ПРЕДИМСТВА НА ПРОДУКТА - минералните торове,както и композитните се усвояват от растенията с 30-40 процента т.е. при съдържание на полезни елементи(N , Ph, Ka) 20 % ше се усвоят не повече от 7-8%,а в съшото време предлагания от нас продукт се усвоява от растенията 100 %.Действието на минералните торове е краткосрочно,действието на нашия продукт е дългосрочно.При използването на минерални торове се образуват химични съединия , които са вредни,а понякога и опасни за здравето на човека.При нашия тор няма този проблем
  • V
    ECORELTD.COM ORGANI4NA TOR za lisno podhravane kakto i na granuli za osnovno tirene kakto e v EVROPA
  • Цената е по договаряне с доставчика. Мисля, че цена краен клиен беше около 16лв литър, а за количества има отстъпки. Дозата зависи от културата, но 150мл е добре.
  • Каква е цената на Мегафола ? И може ли да се комбинира с други препарати ?
  • Ако ще вземаш Тера Сорб по-добре си купи Мегафол. Излиза малко по-евтино защото е по-концентриран. Иначе всеки листен тор е добре дошъл. Аз слагам Мегафол на пшеницата и слънчогледа и добавям някой водоразтроворим от рода на Codice примерно. Има ефект.
  • ето тук можеш да видиш повече за този лактофол купро да не копирам всичко http://www.ecofol.com/products_cpreparations.html
  • можете да използвате и тера сорб-органичен е,със свободни аминокиселини и се използва във всички фази.Ако го вземите от фирмата вносител не излиза много скъп, защото се използва и в малки дози.
  • Благодаря за информацията ще пробвам този тор Лактофол ,а за лозята сега вече прецъвтяват така ,че ще напръскам.За Лактофол Купро имате ли информация ?
  • A
    Невероятно ефтин е този лактофол..не го плашете...заслужава си,направи го щом не е късно
  • 3.50 лв половинката, 6 лв литъра, и 56 лв бака от 10 литра
  • T
    А казахте ли на човека колко пари ще се изръси за това дето му го пишете?
  • не е късно повечето сега прецъфтяват
  • A
    Страхотен е..!! Аз си направих труда да напръскам с него,и не съжалявам..само незнам дали малко не си закъснял,може и да греша от лозя на разбирам.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

телен червей

цецо: пълен боклук е тоя натуралис мин година го полэвах

602 1

Пръскане за трева

kiko: Ходи до някоя агро-аптека ще ти кажат там.

2116 3

Пръскане на краставици с нуреле

stefka66: Здравейте,не е нужно да спазвате този срок,но нуриле не помага от опит знам.Пръсках с мосп...

7270 3

Мандарина - пожълтяване

petarkadakevliev: Аз имам подобен проблем, с лимон и мандарина. Препоръчаха ми също този акарицид, сигурно д...

3325 3

Билка срещу белокрилка

bilkobegins: Белокрилка - разтвор от мек сапун, сернокисела глина

5892 5