Интересна порода овце

• A
    Дайте мнения за тази порода.
  • КАРАКАЧАНСКАТА ОВЦА И РОДОПСКИЯ ЦИГАИ СА ПОЧТИ ЕДНАКВИ И ДВЕТЕ ПОРОДИ ПРОИЗЛИЗАТ ОТ ЦАКЕЛА И МОЖЕ БИ ЕДИНСТВЕНИЯ БЕЛЕГ ПО КОИТО СЕ ОТЛИЧАВАТ ЧЕ НА ЦИГАЯ ОПАШКАТА Е МАЛКО ПО ДЪЛГА ОТ НА КАРАКАЧАНСКИТЕ И ГЛАВАТА Е ПО ЗАРУНЕНА
  • Не може да си обективен, защото породите са така омешани, че може да се окаже кръстоска на овчарско куче с магаре. Може и да е каракачанска, виждал съм подобни да ги пишат сакарски, въпреки че сакарските са с друг тип вълна и много рядко са с петна по главата.
  • Скрий овена и дай една овца на предна линия,зада сме по обективни
  • Среднородопска овца.
  • [:slap:] издръжливи на глад...........и моите овце тъкмо свикваха на глад но умряха
  • S
    temata mi e interesna komentiraite kolegi ,kakva e porodata na ovcata
  • V
    za mn prodoktivni nesam saglasen no miaza nakaraka4anska ili cigai
  • ТИПИЧНА КАРАКАЧАНСКА ОВЦА УНИКАЛНИ ЗА БЪЛГАРИЯ ЖИВОТНИ МНОГО ЗДРАВИ ИКОНОМИЧНИ И ИЗДЪРЖЛИВИ НА ГЛАД И СТУД НЕ ПРЕТЕНЦИОЗНИ И СПРЯМО ПРИМИТИВНИЯ НАЧИН НА ОТГЛЕЖДАНЕ МНОГО ПРОДУКТИВНИ

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Агнета 2020

Питайте управниците ни тази година като нямаше внос на агнешко стигнаха ли родните агнета...

165 0

Агнешки кожи

Колеги някой знае ли къде купуват агнешки кожи и ако някой купува да се свърже с мен 08763...

178 0

Овце без мляко

Здравейте, колеги имам следния проблем Овцата се агни има направен съд ,но няма никакво...

294 0

1 био ЖЕ

Агри.БГ: Здравейте, Няма промени в пресмятането (поне към момента не са упоменати). Съгласно § 2з...

127 1

Българска порода за месо

Здравейте фермери пиша ви защото имам един въпрос на който не мога да си дам отговор а и...

457 0