междуредие при пролетника

• I
    Ако някой има опит и може да съпостави при наши условия (най-вече на тежки почви) добрите и слабите страни на посева при 70 и 75 см междуредие ще съм му благодарен.
  • Колега --махни се с тоя Сан Лука--има суматии отлични сортове,а пък тисе спираш точно на него [:slap:]
  • D
    Адаш,Ники ти е дал отговора.
  • N
    20-22см
  • на каква гъстота се сее от семка до семка сан лъка
  • K
    сигурно пита за вътрередовото разтояние Данчев
  • D
    Някой разбра ли за какво става въпрос?
  • na kakvo rastoianie da seeia slan4ogleda san lyka
  • PA AKO HWYRLQT I SYS 6INIKA 6E IKONOMISAT I NAFTA ZA TRAKTORA
  • МИМО сей направо със СЗУ бе пич направо ще удариш тавана с добива ,абе много гении в този сайт бе вие не правите земеделие вие направо правите революция в земеделието западняците много скоро ще запачнот да идват да се учат от вас
  • Аз миналата година щтех да пробвам Слънчото на 60см,но се оказа че едната ми секция в средата е залепена за гредата.Мисла че ще даде по добър добив штото влизат повече броики семена в 1-дк.Може дамисе смеете,но тая година ше пробвам със садачката на един колега
  • D
    Анонимния,ТРАК се използва в всяко превозно стрество.
  • track width = колея В случая колегата е използвал "трак" в смисъл на разстоянието между центъра на следата, която оставя лявата гума, до центъра на следата, която оставя дясната.
  • N
    любопитен съм Данчев-нали знаеш човек се учи цял живот
  • D
    Ники,цяла нощ си сънувал този трак,набило ти се в главата.
  • N
    Трак наричаш грайфера от гумата изписан в почвата при сеитбата така ли е или пак непознах .

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

П

Болгар ТК 82 сеялка Kurt

Здравейте, Искам да попитам дали Болгар ТК82 ще се справи с пролетна сеялка Kurt 6 редова...

297 0
К

Amazon D30Super 7

Пламен: колко ти е диаметъра на гумата ?

288 1
П

Въпрос

Здравейте колеги! Мислим да си закупим житна сеялка Амазония 9D. Проблемът е че не е с д...

197 0
A

Избор на сеялка за слята повърхност- западна или турска

Здравейте колеги, искам тази година да сменя сеялката, тъй като до сега караме с СЗУ 3....

1149 0
C

Мнения за пролетна сеялка Амазоне!!!

Мнения относно сеялка Амазоне ed 602k, ed 452.

475 0