Бали сено - актуални цени

• A
    Цени на балите някой би ли ми казал какви са цените на балите
  • A
    Здравко,как ти е фамилията,ти маи имаше коне а???
  • Imam Bali Seno...Golemi i stegnati...3lv/broikata..namirat se v edno selo blizko do Pravec..na 70km ot Sofiq ..ako nakoi go interesuva telefona mi e 0886 43 77 25 ...
  • който търси бали да си остави тел или да не пише като анонимен ,ще се сваржа с него и ще се разберем има много балли на 4 лв ,люцерна,имам сено 200-300 бали---слама на 1,5лв супер качество 500балли,всичките балли са лично мои,и сам ги правил аз с балопреса форшрит ,хубави стегнати тежки балли--забравих да ви кажа,люцерната я продавам на килограм-0,30 килото или 15 килограмова балла 4,50 лева че кравичките трябва се хранят
  • M
    Предлагам като се пишат цените за бала сено и люцерна да се пише и къде се намират. Тук при нас в софииско цената за бала люцерна е 5.00 а за сено варира от 2.00 до 3.50.
  • D
    на тях не им трябва но на хората живящти в селата на тези общтени който се занимават с животновътство им трябва ако бях написала селата кадето се продават никои нямаше да разбире за каде става въпрос .
  • Ама на хората от приморсо китен царево откога им трябват бали люцерна.Акойм трябват да пишат лятото ще правим транпа ПОчивка за бали
  • D
    eхе при нас в Бургаско,Приморско,Царево балата сено струваше 5-6-лв някаде и повече без транспорт
  • Людмиле вий във Русе можи и да ги подарявате ама няма кой да дойде чак до там око дойда чак до там златни ще ми излезнат
  • L
    Коко, слабо търсиш значи, но предполагам че не търсиш щом си анонимен
  • Не на 3лв ами и на 4лв да има ша я взема всичката ама няма на тази цена по това време
  • Лицерна за 3лв има много,даже за по малко можеш да намериш за количество
  • A
    далечее [angry] [angri-2] [mnogo-qdosan] [angri-2] [mnogo-qdosan] [angry] [cry] [cry] [cry] [cry] [cry]
  • чети,писъл съм.
  • A
    в кой регион сте ако ми е близко може да взема.Ние иначе си пластим и не купуваме сено и бали.
  • 4 лв люцерна---2 лева сено----1 лев слама СТ ЗАГОРА.ако проявиш интерес пиши в темата

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта

Колко мляко дава една коза като ббм

От известно време мисля дали да не си купя малко кози да спра да работя за хората а да раб...

166 0

Кaкви сa цените нa млякото в моментa и кои облaсти?

Здрaвейте колеги, кaкви сa цените нa суровото мляко и в кои облaсти, зa Ямбол и окръгa ?

448 0

Окозване

Здравко: Препоръчвам ти на 3-ия ден да започнеш да й даваш по-малко храна от обичайното. Нека това...

180 1

Печели ли се от кози

Kolega!: Колега, моят съвет e бегай от козите. Не е просто стока да се гледат. Отглеждането е специ...

666 2

Моля за съвет

т: Не го прави, по добре проси в София, ще си по-добре, поне ще си на печалба. В момента в к...

797 2