Отглеждане на картофи

• T
    здравейте.никога не съм се занимавал със земеделие и съм решил да отглеждам картофи.интересувам се от всичко по темата
  • K
    Тези семена от по 0,30-0,50 ст.купени така на изуст,по добре не сей нищо.Ако найстина ти трябва сьвет и помощ обади се . 0887218051
  • P
    относно поливането обади се ще ти дамнякоя идея 0878999494
  • T
    благодаря.дай някакви координати на този човек
  • аз имам комшия той е по някаква програма, млад фермер е май, работи около 20 дк. надморска височина около 1300-1400 м., има няколко семена, може и документ да ти даде. общ. велинград. ако имаш интерес мога да помогна.
  • C
    ok
  • T
    ок,ако помогнеш с информация ще черпя
  • C
    stese interesuvam neti obestavamnisto ste vidya kakvo moga da napravya po viprosa
  • T
    може ли да се купи семе с документ.ще засявам 10 дк и искам да мина тази дейност през фирмата.а ще е по лесно и с продажбата.предполагам че има регистрирани като земеделски производители
  • C
    mejdu 0.30-0.35st ima hora shubavo semei ako imas namerenida kupuvas do kraya namesetsa e inace nyama da nameris vij s.Tirin smolyansko
  • а семената в смолянско на каква цена са
  • C
    v smolyansko na edro e mejdu 0,50_0,60st.e ako gi plasiras po borsite moje da hvanes0.80-0.85st
  • а цената на картофа тази година предполагам че няма да е същата като в края на миналата и сега
  • мисля да засадя 10дк с картоф.мястото е между ловеч и троян може да се каже че е планински район.има течеща вода и си мисля да опитам.колебая се само дали да купя семена от лицензиран търговец или от друго място.отзивите са различни а разликата в цената е голяма
  • A
    най-добите картофи са в село Говедарци,няма да съжаляваш
  • I
    Както те пита Вики първо кажи от кой район си. Ако си в планински нещата са по-различни - става въпрос за торенето. Иначе само ще си приказваме и даваме съвети, които може да не са за теб.

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта