Без думи......

• R
    http://www.e-79.com/?news_id=1814
  • M
    Ти полудя ли,бе човек? И теб ли те зарибиха от Атака-България за българите,това ли искаш???? Ти не разбра ли до сега,че на ДПСто им дреме за техните,колкото за всички други.Това ли е пътя за теб-да се предизвикат проблеми на верска основа???В кой век живееш???да не си мечтаеш на две ракии за отмъщение?????
  • [:slap:] kolega tova e nai-golqmata greshka che ne glasuvash. S tova neglasuvane ti si davash glasa za DPS. Kakto cheta poslednite izsledvaniq sa che ako namalee izbiratelnata aktivnost oshte DPS shte vzemat VLASSTA. Ako ti e hubavo taka stoi si vkyshti. I togava ni subsidii, ni ceni, ni nishto. Shte ni likvidirat i samo, koito si dava gaza na DPS, BSP i NDSV toi shte vzima i toi shte raboti. Za tova da se zashtitim trqbva da se obedinim okolo edin covek i toi da govori i raboti zas NAS, zashtoto nie sme dyrjavat. Iskam da pozdravq vsichki zemedelci i fermeri s dneshnata tyjna data ot Bylgarskata istoriq. 109 godini ot Durankulashkoto klane.
  • Трябва да ни е ясно,че е исключително лесно да се манипулира тълпата.А ние сме точно такива,всичко това е предизборна манипулация с тая реклама.Аз от 8г.не гласувам,това е протест против това което се случва в държавата.Нека без моя глас да направят нещо хубаво ако въобще могат,което много ме съмнява,да бъда и аз веднъж на далавера,на келепир така да се каже.А тая метла в дясно дето ми чепи стойки нмого се лъжат колегите,че нещо ще ги огрее
  • Тази реклама , която върви за 1 -я МИЛИАРД субсидии е ОТВАРТИТЕЛНО ПРЕДИЗБОРНО манипулиране
  • M
    ...А има и нещо още по-гадно: всички знаете за прословутата реклама,която тече предизборно.Човек остава с впечатлението,че ние получаваме и ще получаваме големи пари.За съжаление доста хора си мислят,че е така.
  • M
    Прав си,ние до сега стотинка не сме взимали и пак ще оцелеем. А при това поголовно ликвидиране на животните,за догодина каквито и субсидии да обещават,в близките години никой няма да се занимава с животновъдство и наистина ще има недостиг на мляко.Схемата е една и съща от години...
  • Хора,да го знаете от мен,супсидиите значат ниски продажни цени
  • D
    Какво да кажем ,Рики ,повече по този въпрос,освен :Кучетата си лаят-керванът си върви. БЕЗСИЛНИ сме пред всичко това-ЗА МЕН Е ПО-ДОБРЕ ИЗОБЩО ДА НЯМА СУБСИДИИ.Така поне ще ни оставят да си работим спокойно .
  • M
    Нищо ново,Рики. Най-новата мода е хора с присъди да издигат кандидатури за народни представители...Един престъпник до сега не можаха да осъдят и това ако е правосъдие,здраве му кажи...
  • Уникален материал ! Повечето от нас зърнопроизводителите ги знаят тея факти, знаят и на кой се пуска "авансово" информация с която да може да играе на зърнения пазар... Друго обаче : вижте, че и земеделските проекти със секс минават "...поне два от проектите му са прокарани от бивша висша чиновничка във фонда, с която той живеел"
  • а прокуратурата спи...нямам думи от възмущение...А тези сега ни се надсмиват!Ако има божие възмездие нека се стовари върху тях!Дано пукнат от лакомията с! [:gun:]
  • V
    Рики апък ние май ще си почааааакаме ако намерят от някъде да ни дадат [:slap:] [:slap:]

Можете да добавите до максимум 4 снимки към една тема. Разрешени формати: jpg,jpeg,png. Минимален размер: 300х150

Редакцията на Agri.bg не носи отговорност за коментарите и призвовава потребителите да спазват Условията за ползване на сайта